Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) już powitała na świecie synka. Szczęśliwy tata – Radosław Majdan pokazać świeżo upieczoną mamę z noworodkiem na Instagramie. Jednak, co Gosia robiła chwilę przed wyjazdem na porodówkę? Jak przystało na Perfekcyjną Panią Domu, Rozenek musiała zadbać o perfekcyjny wygląd i udała się na zabiegi upiększające.

Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA!

Jak Małgorzata Rozenek przygotowała się do porodu syna?

Małgorzata Rozenek przez cały okres ciąży, aż do rozwiązania była bardzo aktywna na Instagramie. Gosia chętnie pokazywała zdjęcia z sporym brzuchem ciążowym, a teraz może cieszyć się z obecności syna. To już trzeci syn celebrytki – razem z Radosławem zdecydowali się na imię Henio. To pierwsze, wspólne dziecko małżeństwa, dwójka starszych synów Gosi pochodzi ze związku z Jackiem Rozenkiem.

Wczoraj Rozenek zdradziła, jak spakowała się do szpitala (więcej TUTAJ) – jednak celebrytka nie myślała tylko o dziecku. Przed tak ważnym dniem postanowiła zadbać również o siebie. 

Gosia odwiedziła ulubiony salon urody, w którym zespół zadbał o to – aby wyglądała pięknie w jeden z najważniejszych dni życia. Rozenek postawiła na świeże mani i nowe rzęsy. Oczywiście nie obyło się bez mini sesji zdjęciowej – upiększona Małgorzata miała na sobie total look w kolorze białym, który przełamała różowymi sandałami i długim kardiganem z elementami różu.

Tak wyszykowana Gosia udała się na porodówkę i dzisiaj po 13 razem z Radkiem potwierdzili, że zostali rodzicami. Fani w komentarzach natychmiast zaczęli składać gratulacje, przy okazji komplementując jej wygląd.

Gosia wcale nie wygląda jak kobieta, która dopiero co urodziła. Ma promienną twarz i perfekcyjną opaleniznę.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla mamy i noworodka.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek spakowana do SZPITALA. „Ruszamy w jedną z najważniejszych podróży”

Fani wściekli na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Zarzucają jej kłamstwo! „Ale Bajera” – piszą

Małgorzata Rozenek-Majdan z dużym brzuszkiem śpi na kanapie: Loda zjadła i padła