Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa przed świętami. Perfekcyjna jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zdradza kulisy swojego życia. Pokazywała już, jak udekorowała mieszkanie, a teraz opowiedziała o ciężkim dniu. Perfekcyjna nie ma chwili na odpoczynek. Powódź u sąsiadów i ząbkujący Henio, a w tym wszystkim dekorowanie domu. Jak sobie poradziła?

OMG! Małgorzata Rozenek pokazała się w samej bieliźnie. „Jestem z siebie dumna, a co?”

Małgorzata Rozenek zalała sąsiadów

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że kocha święta i zbliża się jej ulubiony sezon w roku. Będzie on o tyle wyjątkowy, że pierwszy raz będą świętować w powiększonym gronie. Małgosia pół roku temu urodziła trzeciego syna, Henryka – którego chętnie pokazuje na Instagramie.

Małgorzata Rozenek w dresie i bez makijażu. „W końcu nie jestem perfekcyjna”

Celebrytka ma bardzo napięty harmonogram dnia. Codziennie wstaje skoro świat i wraca do domu pod wieczór. Zdradziła swoim obserwatorom, że ten dzień nie należał do udanych i opowiedziała, z jakimi wyzwaniami musiała się zmierzyć. Okazało się, że Perfekcyjna niechcący spowodowała powódź u sąsiadów.

To był mega ciężki dzień, bo strasznie dużo się działo. Jest wpół do dziesiątej, ja dopiero kończę dzień, który się zaczął bardzo wcześnie. Krótka historia, zalaliśmy sąsiadów. Dłuższa historia jest taka, że przez przypadek, niechcący, ale wszystko dobrze się skończyło, ale ogólnie nie spaliśmy w nocy – zaczęła Rozenek.

Małgorzata Rozenek narzeka na szalony okres przed świętami.

Małgorzata Rozenek narzeka na szalony okres przed świętami. Fot.Instagram:m_rozenek

Małgorzata Rozenek szczerze przyznała, że jej syn Henio ząbkuje, więc jest płaczliwy a na głowie miała jeszcze dekorowanie domu.

Do tego Henio, który ząbkuje, więc jest hardkor. Ale już jest wszystko ok, ja jeszcze w tym czasie ozdoby, więc tyle się działo – powiedziała Małgosia.

Wygląda na to, że udało się jej pozałatwiać wszystkie sprawy i zdążyła również pochwalić się świątecznymi dekoracjami w domu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek w „najpiękniejszej sukience świata”. Fani porównali ją do WRÓŻKI

W domu Małgorzaty Rozenek jest już CHOINKA. Celebrytka z Heniem pozują w świątecznych strojach

Małgorzata Rozenek pokazała choinkę. „Świąteczna wariatka”

Stylowa para: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan wychodzą ze studia "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek odsłania nogi mimo niskiej temperatury. Stylowa?

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i dziećmi.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.