W czerwcu na świat przyszedł trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka stale pokazuje zdjęcia z maluchem, relacjonuje ich codzienne życie, a także swój powrót do formy sprzed ciąży. Pod wieloma zdjęciami pojawiają się komentarze, że Małgorzata szybko schudła, a także, że nie widać po niej zmęczenia, choć ma w domu małe dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoje ŚNIADANIE. Fani są zachwyceni

Małgorzata Rozenek w dresie i bez makijażu

Celebrytka bardzo dba o to, co publikuje na Instagramie, dlatego nic dziwnego, że na większości zdjęć wygląda na wypoczętą i wystylizowaną nawet jeśli spędza czas w domowym zaciszu. Tym razem Rozenek-Majdan postanowiła pokazać swoją inną stronę i zaprezentowała się bez makijażu i w dresie. Jak sama przyznała, „nie jest perfekcyjna”.

Kreacje, kreacjami, ale w domu czeka na mnie drugi etat. I ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii? Zresztą nie tylko dzieci. W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął  i weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu. A w d….  W końcu nie jestem perfekcyjna – napisała.

Ta naturalna odsłona Małgorzaty nie wszystkim się spodobała. Oczywiście, część komentujących stwierdziła, że dobrze widzieć celebrytkę w takiej wersji, ale niektórzy uważają, że to wszystko na pokaz i zareklamowanie kolejnego produktu.

  • Czyżby komuś wreszcie spadły klapy z oczu, że jednak do perfekcjonizmu daleko. A nie, to tylko tak dla picu, nadal jestem w sobie zakochana po uszy. Spokojnie, jak Ci się znudzi, to zawsze masz sztab ludzi i nianiek do pomocy przy dziecku.
  • W takiej wersji najbardziej Panią lubię.
  • Najważniejsze, że reklama zaliczona.
  • Reklam ciąg dalszy, eh.
  • No i dobrze ze nie jesteś perfekcyjna, bo żadna matka nie jest.
  • Reklama.
  • Niby luz, niby normalne życie, ale ja w każdym zdjęciu wyczuwam ustawkę i fałsz. Niby nic, ale czemu zabawka odwrócona jest przodem do aparatu, a nie dziecka??? Bo to o nią chodzi. Niby przypadkiem, ale reklama! Każdy, kto ma odrobinę oleju w głowie to widzi! – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek na spacerze z wózkiem za 15 tys. złotych. „Piękny wózek w cenie mojego auta”

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek AWANTURA o dietę Henia

Małgorzata Rozenek w marynarce i gołych nogach..

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Różowa Małgrzata Rozenek, fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA