Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa. Gosia jednocześnie jest zaangażowana w sporo projektów. Dodatkowo na swoim Instagramie promuje różne marki. Perfekcyjna dzień wcześniej pisała o ekologii i zachęcała do zakupów z drugiej ręki, by chwilę później wystartować z kampanią promującą jej autorską kolekcję czapek z daszkiem. Internauci nie kryli irytacji.

Małgorzata Rozenek prezentuje ODCHUDZONĄ sylwetkę. Internauci przyczepili się do jednego szczegółu

Małgorzata Rozenek oskarżona o hipokryzję

Małgorzata Rozenek z pieczołowitą dokładnością prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,3 mln. Internautów. Gosia dba o swoich obserwatorów i codziennie publikuje posty, na których pokazuje fragmenty z życia prywatnego i to, jak wygląda jej praca.

Małgorzata Rozenek przed helikopterem i z ulubioną torebką Kim Kardashian: „W drodze do pracy”

Rozenek postanowiła poruszyć temat konsumpcjonizmu i w helikopterze namawiała do ograniczenia zakupów ubraniowych, na rzecz przemyślanego kupowania z drugiej ręki. Nie minęła doba, gdy Gosia zaprezentowała światu nową kampanię – razem z mężem i ukochanym psem promuje czapki z daszkiem, za które trzeba zapłacić około 400 zł.

Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2. Wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdan. Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga – napisała Gonia.

View this post on Instagram

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam 😉 Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani 🐾 Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga 🥰 Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi 🐕‍🦺, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy 😊Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie @Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszam na Moliera2.com ❤

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Na profilu Gosi pojawił się spot reklamujące czapki z daszkiem.

View this post on Instagram

#anotherdayattheoffice 🥳

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

W komentarzach wywiązała się zażarta dyskusja. Internauci nie kryli zdezorientowania i zarzucili Małgorzacie Rozenek hipokryzję.

  • A co z kupowaniem ubrań z drugiej ręki? Nawet doba nie minęła od tamtego postu.

  • Najpierw namawia Pani na kupowanie ciuchów z drugiej ręki w HELIKOPTERZE, a teraz kupowanie czapek za 400 zł gdzie jakiś tam procent jest dla zwierzaków. Wolę wpłacić to 400 zł na schronisko.

  • To teraz namawia Pani, żeby jednak kupować nowe rzeczy?

  • Hipokryzją zapachniało.

  • Fajne te czapki ale cena z kosmosu.

  • I  tak właśnie wychodzi na jaw jak „gwiazdy” są fałszywe w swoim zachowaniu – czytamy.

Co myślicie o tej inicjatywne?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce magazynu. Jak z programu „Żony Beverly Hills”!

Małgorzata Rozenek wrzuciła zakrwawione zdjecie. Fanka atakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan też kocha promocje. Wiemy, gdzie kupuje!

Małgorzata Rozenek w tiulowej kreacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Małgorzata Rozenek w żółtej sukience.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Kurnikowski/AKPA.

Elegancka Małgorzata Rozenek na imprezie branżowej.

Patrycja Wieja, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Gałązka/AKPA.