Katarzyna Cichopek na oczach widzów zakochiwała się w obecnym mężu, Marcinie Hakielu. Para poznała się w 2005 roku w programie Tańca z gwiazdami. Po programie uchodzili za jedną z najgorętszych par show-biznesu.

Katarzyna Cichopek o „Tańcu z gwiazdami”

Kasia Cichopek zrzuciła na wadze i wygląda świetnie: Już nie chudnij, bo mi znikniesz Myszko – pisze mąż

Marcin Hakiel zaszczepił miłość do tańca Kasi. Para chętnie razem tańczy i wygłupia się przed kamerą. Podczas kwarantanny chętnie korzystali z aplikacji Tik Tok, gdzie pokazywali swoje układy taneczne.

Katarzyna Cichopek na Tik Tok’u zagląda mężowi do spodni!

Mąż Cichopek nie występuje już w „Tańcu z gwiazdami”. Natomiast program nadal jest na antenie i Marcin zawsze może wrócić…Co na to Kasia?

Marcin prowadzi swój biznes taneczny. W takim biznesie jest nie tylko taniec, a cała administracja, managment, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. A od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dzieci. Taniec z Gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My przygotowując nasze tańce spędzaliśmy na sali tanecznej od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić. Dzisiaj z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości ciężko byłoby to pogodzić – tłumaczy „Faktowi” Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek pokazała swoją łazienkę, a w komentarzach hejt

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Fot. Warda/AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Fot. Warda/AKPA