Katarzyna Cichopek (37 l.) i Marcin Hakiel na kwarantannie chętnie korzystają z aplikacji Tik Tok, gdzie pokazują swoje układy taneczne. Na najnowszym filmiku Kasia zagląda Marcinowi do spodni. Nagranie zyskało na popularności, ale nie wszyscy Internauci byli zachwyceni ich pomysłem.

Katarzyna Cichopek pokazała swoją łazienkę, a w komentarzach hejt

Katarzyna Cichopek zagląda mężowi do spodni

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wiele razy dali się poznać jako osoby ze sporym dystansem i poczuciem humoru. Małżeństwo prowadzi własną akademię tańca i teraz chętnie pokazują swoje układy w mediach społecznościowych. Kasia i Marcin postanowili dołączyć do społeczności Tik Tok’a.

Na ich kanale ukazał się kilkusekundowy filmik, nagrany do piosenki Rihanny – Umbrella – a właściwie jej przeróbki, w którym Kasia i Marcin zaglądają sobie pod ubrania z wyraźnie zadowolonymi minami. Po ich okrzykach do rytmu piosenki, można wywnioskować, że są usatysfakcjonowani tym, co zobaczyli.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Tik Tok/katarzynacichopek.

Ich nagranie podzieliło Internautów. Część z nich doceniła poczucie humoru małżeństwa, inni zaś nie mogli zrozumieć tych wygłupów i nie ukrywali zażenowania. W komentarzach pojawiły się głosy, że para zgorszyła dzieci, które również przeglądają popualre Tik Toki.

Filmik wywołał spore poruszenie, bo obejrzano go ponad 2,3 mln! razy.

Wideo można obejrzeć TUTAJ.

Kasia i Marcin nie przejęli się negatywnymi komentarzami i w dalszym ciągu pokazują swoje taneczne układy. Widać, że mają przy tym kupę zabawy.

Jak oceniacie ich najnowszy filmik?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bezprawnie wykorzystano wizerunek Cichopek! Aktorka musiała zareagować

Mąż Kasi Cichopek DAJE CZADU w domu! Zobaczcie, co robi podczas epidemii

Kasia Cichopek pokazała DZIECI na Instagramie!