W tym roku zgłoszenia do „Top Model” wyglądały trochę inaczej – przez pandemię odbywały się online. Jurorzy w ten sposób wybrali osoby, które wystąpiły przed nimi już na żywo.

Małgorzata Rozenek WYSTĄPIŁA w TOP MODEL. Zobaczcie TE BUTY

Top Model – co się działo w 1. odcinku 9. sezonu?

Pierwszą osobą, która zobaczyliśmy w show był Kubańczyk Rodrigo – razem z jurorami zatańczył na wybiegu.

Wrażenie zrobiła Patrycja Sobolewska – Joanna Krupa, gdy tylko ją zobaczyła, powiedziała, że Karolina Pisarek ma konkurencję. Aspirująca modelka była bardzo spokojna i brakowało jej pewności siebie, jednak jury dało jej szansę i przeszła dalej.

Anna Lewandowska w TOP MODEL. Pokazała ODWAŻNĄ KREACJĘ

Kolejną uczestniczką była Natalia, która ma nietypowe hobby – pływa w ogonie syreny. Marcin Tyszka postanowił przymierzyć taki ogon i próbował się w nim poruszać. Jurorzy dali jej szansę i przeszła dalej.

Dalej przeszedł Dominic, mający brata bliźniaka. Podzielił się z jurorami swoją historią – jego ojciec został zamordowany, gdy mieli 5 lat, a ojczym popełnił samobójstwo. Razem opuścili Nowy Jork, aby zaczął nowe życie.

Szansę dostała 14-latka, która jako młoda dziewczyna poleciała do Chin, gdzie pracowała jako modelka. Wyznała, że przeżyła załamanie, przez co przerwała karierę w modelingu. Po latach spróbowała swoich sił w programie. Chociaż jury powiedziało „nie”, Michał Piróg osobiście poprosił, aby dali jej szansę, bo widział kampanie z jej udziałem. Joanna Krupa wtedy zmieniła zdanie.

Dalej dostał się Ernest, którego uroda zachwyciła jurorów. Opowiedział o ojcu, który trafił do więzienia.

Do programu przyszła Agata, pracująca jako modelka plus size, szyjąca suknie ślubne. Zobaczymy ją w kolejnych odcinkach programu, chociaż Marcin Tyszka uznał, że „powinna schudnąć ze dwa rozmiary”.

Do „Top Model” dostała się również 18-letnia Karolina, która przyznała, że była szykanowana w szkole.

Na koniec zobaczyliśmy Jacka i Grację, dzieci słynnego uwodziciela z czasów PRL-u, który okradał kobiety.

ZOBACZ: Uwodził i OKRADAŁ kobiety. Jego dzieci wystąpiły w „Top Model”

Dla nas był tatą, kochającym ojcem – wyznała Gracja.

Jacek powiedział, że chciałby, aby nazwisko Kalibabka przestało się kojarzyć jedynie z przestępcą zwanym „Tulipanem”. Chcą spełnić nie tylko swoje marzenia, ale też nieżyjącego taty.

Pokazali też swój inny talent – Gracja zaśpiewała, a jej brat zagrał na gitarze.

Rodzeństwo zachwyciło jury i zobaczymy ich kolejne zmagania w programie.