Karolina Sawka dała się poznać szerokiej publiczności jako Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Po sukcesie filmu na jakiś czas zniknęła z polskiego show-biznesu.

WOW! Karolina Sawka ŁADNIEJSZA od gwiazd Hollywood (ZDJĘCIA)

W 2018 roku ukończyła łódzką filmówkę, występując w międzyczasie w wielu produkcjach takich jak „Pierwsza miłość” czy „M jak miłość”. Od 2015 roku pojawia się na teatralnych deskach. Niektórzy twierdzą, że nie wykorzystała swojego potencjału. Karolina swoje miejsce na ziemi odnalazła na warszawskim Żoliborzu uznawanym za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy.

Przyjaciel Karoliny Sawki i Mateusza Rzeźniczaka o skromnym ślubie pary

Karolina Sawka w swoich social mediach nie kryje związku z aktorem Mateuszem Rzeźniczakiem. Najwięcej postów z partnerem, wstawia ze wspólnych podróży. Przeciwnie do narzeczonego, który na swoim Instagramie niewiele publikacji poświęca ukochanej. Para nie udziela się w mediach i chroni swoją prywatność. Według „Twojego Imperium”, narzeczeni niedługo staną na ślubnym kobiercu. Uroczystość ma się odbyć w przyszłym roku w Łodzi.

Karolina Sawka w odważnych, rozbieranych scenach

Wybór lokalizacji mógł zależeć od Mateusza Rzeźniczaka, skąd pochodzi przyszły pan młody. Jednak miasto dla pary jest nadzwyczaj wyjątkowe, tam właśnie narodziła się ich miłość. Z tego, co podaje znajomy aktorów w rozmowie z „Twoim Imperium”, ślub ma stronić od mediów, a przyszli małżonkowie chcą go spędzić tylko w gronie najbliższych.

Pod koniec czerwca wezmą ślub, a wesele odbędzie się w Starym Kinie – miał ujawnić w wywiadzie przyjaciel pary.

Dodał również, że para wybierze się w niskobudżetową, skromną podróż poślubną.

Nie zależy im na mieszkaniu w drogich hotelach. Lubią jeździć budżetowo i tak, żeby jak najwięcej zobaczyć. Zwiedzili niemal całą Europę – opowiadał.

Pamiętacie Nel z W Pustyni i w Puszczy? Karolina Sawka teraz TAK wygląda!

Czy ceremonia i podróż poślubna będzie tak skromna, jak opowiada o tym przyjaciel narzeczonych? Tego dowiemy się latem po uroczystości zakochanej pary.

Karolina Sawka

Karolina Sawka, fot. AKPA

Karolina Sawka w eleganckiej sukni na premierze filmu.

Karolina Sawka, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Sawka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Karolina Sawka, fot. AKPA

Karolina Sawka, fot. AKPA