Agnieszka Kaczorowska ostatnio wywołała prawdziwą burzę w sieci. Opublikowała wpis o „modzie na brzydotę”, który odbił się szerokim echem. Skomentowało go mnóstwo gwiazd i influencerów, większość z nich zdecydowanie nie zgadzało się z opinią tancerki. Teraz głos zabrał mąż Agnieszki, Maciej Pela.

Kontrowersyjny wpis Agnieszki Kaczorowskiej: „Obserwuję obecnie modę na brzydotę”

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej o aferze

Agnieszka Kaczorowska trzy lata temu poślubiła Macieja Pelę, z którym ma córkę Emilię. Niedługo na świat przyjdzie kolejna dziewczynka.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córeczki. Będzie Emilka i G….

Spadł na nią ogromny hejt w związku z kontrowersyjnym wpisem. Chociaż Agnieszka przeprosiła i zapewniła, że nie miała na celu nikogo urazić, a jedynie wyraziła swoje poglądy, wciąż w sieci trwają dyskusje i odniesienia dotyczące „mody na brzydotę”.

Teraz głos zabrał mąż Agnieszki, Maciej Pela.

Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem.
To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia.

3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka pielęgnując w sobie największą z wartości – rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor  – zaczął.

Zapewnia, że zawsze będzie ją wspierał, również w tych trudnych chwilach.

I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko – kochanie jestem!

Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. <3 Jestem Twój na zawsze!

Maffashion, Korwin-Piotrowska i Zborowska wbijają szpile Agnieszce Kaczorowskiej. Padły mocne słowa

Kaczorowska nie ukrywa, że jest wzruszona. Udostępniła jego wpis również u siebie na profilu. Zostawiła komentarz.

Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć…😌😌😌 Udało Ci się @maciek.pela 🥲 ❤️❤️❤️

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na ściance

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela/fot. AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. AKPA/AKPA