Po przeprowadzce z Kanady Meghan, Harry i ich roczny synek zamieszkali w imponującej posiadłości Hidden Valley w Beverly Hills. W sąsiedztwie domu pary mieszkają największe gwiazdy Hollywood – tymczasem Megh i jej mąż zatroszczyli sie o zabezpieczenie posiadłości przez wścibskimi paparazzi.

Zobacz też: Jak wyglądała Meghan Markle w czasach, gdy była hollywodzką aktorką?

Meghan i Harry dom Kalifornii, Beverly Hills

Posiadłość, w której mieszkają Meghan i Harry, leży na malowniczych wzgórzach Beverly Hills. Należy do Tylera Perry i oferuje mnóstwo luksusów. W domu, który zajęli Meghan i Harry spokojnie zmieściłaby cała rodzina królewska – jest już 8 sypialni, 12 łazienek, piękny ogród i basen.

Czytaj więcej: Piękny ogród Katarzyny Zielińskiej. Dzieci mają GENIALNY domek do zabaw

Meghan sąsiaduje teraz z Nicole Kidman i Keithem Urbanem, Cameron Diaz i Joelem Maddenem. Wśród sąsiadów byłej księżnej są też Adele, Jennifer Lawrence, Ashton Kutcher z Milą Kunis, a także Penelope Cruz i Javier Bardem.

Megh ma teraz blisko do swej przyjaciółki, Sereny Williams, może też wpaść na herbatkę do Eltona Johna. W pobliżu mieszkaja również Rod Stewart, Sylvester Stallone oraz Mark Wahlberg, Denzel Washington, Samuel i Jackson i Eddie Murphy. Sami przyznacie, że to doborowe towarzystwo.

Czytaj także: Co się działo za drzwiami pałacu, gdy Meghan zamieszkała obok Kate? Służba zdradza, jak doszło do rozłamu w rodzinie

Tymczasem Meghan i Harry postanowili zabezpieczć się przed fotoreporterami, którzy – gdy tylko stało się jasne, gdzie mieszka była książęca para, zaczęli węszyć w pobliżu domu. Zapobiegliwe małżeństwo, które ma dość paparazzi i sensacji, montuje w posiadłości ekrany ochronne, by nikt nie mógł robić zdjęć i podglądać rodzinnej sielanki.

Posiadłość w Beverly Hills, w której zamieszkali Meghan Markle i książę Hary

Posiadłość w Beverly Hills, w której zamieszkali Meghan Markle i książę Hary, fot. GLH / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Posiadłość Meghan i Harry'ego w Beverly Hills

Posiadłość Meghan i Harry’ego w Beverly Hills, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry, fot. FORUM

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry, fot. MEGA / Mega Agency / Forum