Niezapomniany program „Jestem jak jestem” utorował drogę dzisiejszym celebrytom do nieograniczonego pokazywania życia prywatnego w mediach. Pierwszy w historii reality show w polskiej telewizji przyniósł jego bohaterom znaczną fortunę.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia ze ślubu. Pola miała ZACHWYCAJĄCĄ kreację

Michał Wiśniewski – utracona fortuna

Temat finansów Michała Wiśniewskiego od dawna elektryzował polską prasę. Zwłaszcza, że na początku XXI wieku zespół „Ich troje” odnosił olbrzymie sukcesy, a program z udziałem Michała i jego drugiej byłej żony doczekał się dwóch edycji emitowanych na antenie TVN w latach 2003-2004.

Michał niedawno przyznał, że spotyka się z Mandaryną, aby oglądać odcinki przedstawiające początki ich małżeństwa. Lider „Ich troje” zawitał do programu „Dawno temu w telewizji”, w którym bez ogródek przyznał, że to właśnie względy finansowe sprawiły, że zdecydował się na udział w produkcji.

Michał Wiśniewski ponownie został OJCEM. To jego piąte dziecko

Na show zdecydowałem się dla pieniędzy – zawsze mówiłem to szczerze. To było ponad milion dolarów. Podnieść milion dolarów – nie ma takiego człowieka, który by nie podniósł. Chyba, że byłyby to rzeczy typu: Frytka, wanna, ale to nie były rzeczy w naszym stylu. My się na takie rzeczy nie godziliśmy. Powstał czasem dziwny, ale prawdziwy obraz – powiedział Michał Wiśniewski.

W dalszej części rozmowy wokalista wyznał, że do 2005 roku – w związku z udziałem w programie – zarobił ponad 40 mln złotych. Wiśniewski zaznaczył też, że dom, w którym powstawał program, nie należał do niego.

Michał Wiśniewski z BYŁĄ żoną zapowiedział BYŁĄ żonę. Co na to obecna?

To nie był też nasz dom. To był dom obok świętej pamięci Tadzia Nalepy w Józefowie – wyznał.

Oglądaliście „Jestem jaki jestem”?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT