Nie cichną echa nowej afery dopingowej z Robertem Karasiem w roli głównej. Polski triathlonista ukończył w tym roku 10-krotnego IronMana w Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro i pobił rekord świata. Okazało się jednak, że w jego organizmie wykryto zakazane substancje, a każde kolejne tłumaczenia się, tylko coraz bardziej pogrążały sportowca wizerunkowo.

Monika Goździalska miażdży Natalię Janoszek i staje w obronie Stanowskiego

Monika Goździalska reaguje na aferę dopingową Roberta Karasia. Nie kryje swojego rozczarowania

Część celebrytów stanęła za nim murem i broni go w swoich wypowiedziach – po stronie Karasia znaleźli się m.in jego partnerka Agnieszka Włodarczyk, Natalia Siwiec, Karolina Pisarek, Roger Salla, Marcin Dubiel i Sebastian Fabijański.

Nie wszyscy jednak tak gładko przełknęli jego najnowsze tłumaczenia, a wśród nich znalazła się Monika Goździalska – była uczestniczka programu „Big Brother”, modelka oraz gwiazda nowego show „The Real Housewives. Żony Warszawy”. W rozmowie z reporterem Kozaczka zdradziła, co sądzi o aferze dopingowej z udziałem Roberta Karasia. Celebrytka nie kryła swojego rozczarowania:

Ogólnie uważam, że prawdziwi sportowcy nie stosują dopingu. Ja w ogóle uważałam, że on jest k*rwa Herkules… Ja mówię: „Boże, on przez te wody, przez te wyspy, góry, padoki leciał niczym motyl trzepiący jak w pierwszych dniach kiedy jest się zakochanym między żebrami, on tam ci sunie… ja mówię: „Bohater k*rwa, bohater. Jemu trzeba pomnik postawić” i nagle się okazuje, że nas okłamał. I wiesz co, ja mam wrażenie? Że ten świat jest zakłamany. Ja w ogóle się źle czuję w tym zakłamanym świecie, ale generalnie powinien przeprosić. A nie Agnieszka się buntuje, wszyscy się buntują i tak naprawdę jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, kontrakty, wszystkie rzeczy. Także tak.

Z kolei poinformowana o tym, że Robert Karaś zamierza wziąć udział w Fame MMA odparła z przekąsem, zwracając się bezpośrednio do sportowca:

Zaj*biście. Fajnie, fajnie. Mam nadzieję, że będziesz na dopingu.

Zgadzacie się z nią?

Zobacz cały wywiad poniżej!

Sebastian Fabijański broni Roberta Karasia! Wspomina własną aferę: „Próbowałem powiedzieć ludziom swoją prawdę”

pasekkozak