Ashley Mattingly (33 l.) została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Modelka należała do grupy określanej mianem „króliczków Playboya”. Ashley w 2011 roku zdobyła tytuł „miss magazynu”, ale zrezygnowała z dalszej kariery w modelingu z powodu problemów osobistych. Jakie były okoliczności jej śmierci?

Były króliczek Playboya, Kendra Wilkinson ma już takie duże dzieci (ZDJĘCIA)

Nie żyje króliczek Playboya

Zagraniczne media poinformowały, że były króliczek Playboya, Ashley Mattingly popełniła samobójstwo. Znaleziono ją martwą w mieszkaniu.

Przyjaciółka Ashley zmartwiła się, że nie może się z nią skontaktować. Kobieta poinformowała Policję o swoich obawach. Gdy funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, okazało się, że Ashley nie żyje od dwóch dni. Modelka pozostawiła po sobie list pożegnalny, który został zabezpieczonych przez śledczych.

Co dziś robią i jak wyglądają Króliczki Playboya? Ich życie BARDZO zmieniło się przez lata

Swego czasu głośno było o związku modelki z aktorem znanym z serialu „Skazani na śmierć” –  Lanem Garrison. Na jaw wyszły szokujące fakty ich relacji. Okazało się, że Ashley była ofiarą przemocy domowej. Mężczyzna w 2012 roku został skazany za pobicie, jednak ona podobno nigdy nie pogodziła się z przeszłością .

Rodzina kobiety przyznała, że przed śmiercią Ashley zmagała się z alkoholizmem.

Nasze kondolencje.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rezydencja Playboya nie wygląda już jak za czasów Hugh Hefnera!

Anna Mucha wygląda dziś lepiej niż w Playboyu

Śliczna i tajemnicza blondynka na okładce nowego Playboya