Startuje nowy komediowy serial w Polsacie. W głównych rolach zobaczymy: Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka. Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej produkcji „Piękni i bezrobotni”!

„Piękni i bezrobotni” w Polsacie

Nowy serial POLSATU „Mecensa Porada”. Brzmi nieźle!

Twórca „Ucha prezesa” powraca w kolejnym hicie zainspirowanym współczesnymi problemami Polaków. „Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Wspólny kredyt połączy przyrodnich braci (w tych rolach Robert Górski i Mikołaj Cieślak) mocniej niż więzy rodzinne. Chcąc zarobić na jego spłatę biorą oni sprawy we własne ręce!

Olga Kalicka pozuje w samym BODY! Mateusz Banasiuk: „Ale szczupła!”

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! W każdym odcinku starają się zarobić na spłatę kredytu łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, malują elewacje, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie. Daje to twórcom serialu możliwość sportretowania współczesnej Polski, aktualnych mód, trendów, zbiorowych fascynacji, tego wszystkiego czym żyje kraj, oczywiście z przymrużeniem oka.

Siłą scenariusza, którego autorami są Robert Górski i Marek Baranowski jest komedia w absolutnie nowej odsłonie. Wraz z reżyserami Kristofferem Rusem i Grzegorzem Kuczeriszką nasi scenarzyści zbudują komediowy świat fabularny, ale z dużym piętnem rzeczywistości, którą mamy za oknami – mówi producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

Kardashianki powracają! Znowu zobaczymy ich w reality-show

W serialu „Piękni i bezrobotni” obok Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka wystąpią: Anna Karczmarczyk i Wojciech Kalarus. W każdym odcinku pojawiają się nowe postaci grane między innymi przez: Katarzynę Zielińską, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Grzegorza Wonsa, Andrzeja Nejmana, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz, Joannę Kurowską czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

Robert Górski, Monika Sobień-Górska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Karczmarczyk. fot.Karolina Grabowska/Agencja Bumerang

Mikołaj Cieślak. Fot. A.Świetlik