Ania Lewandowska i Robert Lewandowski mają 3-letnią córkę Klarę. Para spodziewa się już kolejnego potomstwa. W porównaniu z pierwszą ciążą trenerka chętniej pokazuje ciążowe krągłości na swoich social mediach.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu w czerwonej sukience. Trzymała się za brzuszek (ZDJĘCIA)

Lewandowscy Sylwestra i Nowy Rok spędzili w ciepłych krajach. Na Instagramie trenerki pojawiło się mnóstwo zdjęć w stroju kąpielowym. Dzisiaj znowu pochwaliła się pięknym brzuszkiem na tle błękitnej wody. Zdjęcie robi niesamowite wrażenie: Lewa pozuje w prostym, czarnym jednoczęściowym stroju kąpielowym na tle rajskiego krajobrazu.

Anna Lewandowska: Nie maluję się, nie czeszę…

Żona piłkarza przy okazji wspomniała o aktywności fizycznej podczas ciąży. Porównuje poród do 40-50 km maratonu:

Czy wiecie, że…
✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h)
✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin
✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton)
Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu… A porodu już nie.
Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼
Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować!
Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży – napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska bez makijażu na Instagramie, fanki pytają, czy to jej oczy, czy soczewki

View this post on Instagram

Physical activity during pregnancy!🤰🏼 What trainings can you do, for how long and can you train at all in the second trimester? You can find the answers on my blog ➡️www.healthyplanbyann.com _____________________________ Czy wiecie, że… ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu… A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼 Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży. Na blogu nowy post ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #workoutpregnant #6monthspregnant #fitmom

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on