Dziś, 2. września mogliśmy zobaczyć 1. odcinek 8. edycji programu „Top Model”. W jury znów zasiedli Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Joanna Krupa, która jest w ciąży. Poznaliśmy pierwszych kandydatów, którzy być może zamieszkają w domu modelek i modeli.

Michał Baryza z Top Model przeszedł ogromną metamorfozę! Ciężko go poznać

Pierwszy odcinek 8. edycji Top Model

Na castingu pojawiła się Magda, którą szczególnie zachwycił się Marcin Tyszka, ale reszta jury też była na tak. Co za figura – komentował. Dalej przeszedł również 24-letni Denis mieszkający na co dzień w Holandii. Kiedy tylko wyszedł przed jury, Joanna Krupa nie kryła zachwytu: Ja się chyba zakochałam.

Ciekawą osobistością był 22-letni Adrian, który na pytanie, czym się zajmuje odpowiedział: Podróżuje za pieniądze rodziców. Przed jury zaprezentował swoje nogi w rozpiętych spodniach dresowych. Niestety, nie dostał się dalej.

Kolejnym kandydatem był Rafał, który trenował skok o tyczce, ale  kontuzja nie pozwoliła mu kontynuować kariery sportowej. Wyznał, że zmagał się z nałogiem – był hazardzistą.

Dalej dostała się również Sandra, której komentarz polubił sam Marcin Tyszka przed programem.

Pierwszy raz na castingu pojawiła się para. Spodobała się jurorom i przeszli dalej.

Ich serce podbiła również Klaudia mająca cygańskie korzenie, która nigdy nie poznała swojego ojca. Rodzina nie pozwoliła mu zostać z ukochaną i córką.

Zaskoczeniem była bardzo pewna siebie Vanessa, której cechą rozpoznawczą były ekstremalnie długie rzęsy. Kiedy Marcin Tyszka zrobił jej zdjęcia, okazało się, że jest bardzo fotogeniczna. Dalej dostał się również nieśmiały i skromny Staszek, pochodzący z Ukrainy, robiący karierę w korporacji.

Ostatnim kandydatem był Dawid – chłopak chorujący na zespół Tourette’a, który doprowadził Kasię Sokołowską i Joannę Krupę do płaczu. Były pod wrażeniem tego, jak radzi sobie z chorobą.

Kto Waszym zdaniem ma szansę dostać się do programu? Komu kibicujecie?

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe zasady TOP MODEL. Uczestnicy będą zachwyceni (ZDJĘCIA)

Naśmiewali się z niego w programie TOP MODEL. Teraz robi karierę w Chinach

Michalina Manios z Top Model przeszła OGROMNĄ metamorfozę – trudno ją poznać