Patryk Vega jest wyjątkowo zapracowanym reżyserem i nowymi filmami sypie, jak z rękawa. W ostatnio mogliśmy oglądać szokujący dokument „Oczy diabła„, a jeszcze wcześniej „Bad Boy”. Patryk Vega – „Small World”

Małgorzata Rozenek z Anną Muchą i Zofią Zborowską gwiazdami nowego filmu Patryka Vegi

W połowie 2019 roku zaczął prace nad filmem „Samll World” i nad żadnym innym filmem tak długo nie pracował, jak nad tym. Ekipa Patryka Vegi w maju 2019 roku poleciała specjalnie do Bangkoku, aby nakręcić tam ujęcia m.in. z Julią Wieniawą i Piotrem Adamczykiem. Aktorzy szczegółowo relacjonowali wtedy wyjazd.

Pierwszy zwiastun ukazał się w styczniu ubiegłego roku, jednak na tym ucichło. Vega przez pandemię odwołał premierę filmu. Dopiero dzisiaj powrócił z promocją filmu „Small World”. Wrzucił do sieci mrożący krew w żyłach zwiastun. Julia Wieniawa występuje w samej bieliźnie, a Piotr Adamczyk gra policjanta doszukującego się prawdy.

„Small World” porusza ważny problem handlu dziećmi. W filmie zostanie przedstawiona historia 4-letniej dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi. Dziewczynę i porywacza udaje się znaleźć dopiero po 14 latach. Film, który był kręcony m.in. Bangkoku, ma przedstawiać perspektywę zarówno ofiary, jak i jej rodziców, a także porywacza. W filmie zagrał m.in. Enrique Arce znany z serialu Netflix „Dom z papieru”.

Jest zwiastun filmu „Miłość, seks & pandemia” Patryka Vegi z Małgorzatą Rozenek (VIDEO)

Patryk Vega na scenie

Patryk Vega/fot. AKPA