Paulina Chylewska pochodzi z Bydgoszczy i to tam zaczynała karierę jako dziennikarka w Telewizji Polskiej. Także całkiem udane ma swoje życie prywatne, bo od 20 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z dziennikarzem sportowym Marcinem Feddkiem.

Paulina Chylewska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Ale ona się ZMIENIŁA!

Paulina Chylewska i Marcin Feddek od 20 lat wciąż razem

Natomiast Chylewska nie ukrywa tego, że w bardzo młodym wieku była dość kochliwą osobą. W liceum była zakochana w koszykarzu, ale związek rozpadł się jeszcze przed maturą i została bez partnera na balu maturalnym. Jednak na dobre jej to wyszło, bo na studniówkę zaprosiła ówczesnego męża Marcina Feddka, który był synem koleżanki jej mamy.

Paulinę znałem z ekranu bydgoskiej telewizji. Pomyślałem sobie: „Co jest z nią nie tak? Fajna dziewczyna i nie ma z kim iść na studniówkę?”. Musiałem sprawdzić, co się za tym kryje” – wspominał Feddek w rozmowie z „Galą”.

Ta sukienka zrobiła Paulinie Chylewskiej talię osy?

Marcin Feddek wówczas marzył o karierze piłkarskiej i dużo imprezował, a za to Paulina nie myślała o randkowaniu, bo przygotowywała się do matury i nic nie zwiastowało na to, że połaczą się na wiele lat.

Nie miałam z kim iść na tę studniówkę i wymyśliłam, że pójdę z kimś obcym, żeby mi później od razu dał spokój. Nie w głowie byli mi wtedy chłopcy, bo miałam maturę i musiałam się uczyć. Natomiast okazało się, że Marcin rzeczywiście dobrze tańczy i na tej studniówce świetnie się bawiliśmy – mówiła w rozmowie z „Interią” Chylewska.

Natomiast o 5 lat starszy Marcin Feddek zauroczył się w dziennikarce. Po tym, jak doznał kontuzji i nie mógł dalej trenować piłki nożnej, porzucił sportowe marzenia i przeprowadził się do Warszawy, aby być bliżej Pauliny. Niedługo później zaczęli razem pracować w Telewizji Polskiej. Co najlepsze para do dziś jest w jednej redakcji, ale już w Polsacie.

Praca w jednej redakcji nieco wpłynęła negatywnie na ich związku, ponieważ przenosili problemy zawodowem na prywatne :

Tkwiliśmy we własnym sosie, mieliśmy bardzo wąskie grono firmowych znajomych. Nerwy, frustracje, stresy z pracy przenosiliśmy notorycznie do domu. Nie dość, że żyliśmy tym w pracy, przeżuwaliśmy to całą drogę w samochodzie, i dalej, przy kolacji w domu. W kółko to samo – żaliła się Chylewska w wywiadzie dla „Gali”.

Paulina Chylewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Ostatecznie wspólna praca ich nie rozdzieliła. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2003 roku. Doczekali się 15-letniej Leny i 11-letniej Niny. Po latach dziennikarka wyznała w jednym z wywiadów, że nie wyobrażała sobie Marcina w roli ojca, bo uważała, że jest za bardzo zamknięty, jednak życie zweryfikowało i okazuje się, że jest bardzo dobrym, troskliwym rodzicem.

Całkiem dobrze radzą sobie w wychowaniu razem dwóch córek. W dość ciekawy sposób podzielili się opieką nad dziećmi:

Jeśli chodzi o wychowanie dzieci, mamy bardzo jasny podział. Ja zajmuję się stroną artystyczno-kulturalną ich życia, czyli organizuję wyprawy do kina, teatru, na koncerty. Natomiast mąż dba o ich sportowy rozwój – wyznała Chylewska w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem”.

Przez pewien czas para pracowała osobno, on poszedł do Polsatu, a ona nadal pracowała dla TVP. Dopiero w 2017 roku Paulina Chylewska przeniosła się do stacji męża, ale już nauczeni doświadczeniami, lepiej znoszą wspólną pracę.

Ta zawodowa rozłąka nam się przydała, a teraz od prawie czterech lat pracujemy znowu razem i jest już zupełnie inaczej niż kiedyś – mówiła „Interii” Chylewska.

Wpadka Polsatu, widzowie wściekli, stacja przeprasza za przerwanie Stochowi

Paulina Chylewska, Marcin Feddek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

 

Paulina Chylewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina Chylewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

pasekkozak