Ujawnienie związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest ostatnio numerem jeden w polskiej kolorowej prasie. Ogień podsyca niewątpliwie była żona Kurzajewskiego, która rości sobie do byłego męża wiele pretensji. Internet nie miał litości i Paulinie Smaszcz mocno się oberwało. Teraz w programie „Gwiazdozbiór” Moniki Jaruzelskiej wyjaśnia powody, dla których postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Paulina Smaszcz zepsuła urodziny Katarzyny Cichopek. Ujawniła jej związek z Kurzajewskim

Paulina Smaszcz ujawnia kolejne kulisy związku Cichopek i Kurzajewskiego

Powiedzmy sobie szczerze. To nie zaczęło się dwa lata po rozwodzie. To trwało o wiele, wiele dłużej… „Czar par” (2019 r.) to był program, który jakby spowodował ten ich wybuch namiętności… Jest pewna granica obłudy i kłamstwa… Kiedy się rozwodziliśmy, umówiliśmy się na coś – na szacunek do naszych dzieci i szacunek do naszej przeszłości. Niestety, po dwóch latach od naszego rozwodu nie zostało to uszanowane i stąd moja reakcja – wyjaśniła Paulina w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Joanna Koroniewska o nowym związku Katarzyny Cichopek i zachowaniu Pauliny Smaszcz

Rozemocjonowana Paulina wyjaśniła, że impulsem do jej reakcji były kłamstwa wobec ich wspólnych synów. Okazuje się, że jego synowie także nie wiedzieli o nowej kobiecie ich taty:

Impulsem były kłamstwa wobec moich synów, okłamywanie ich w sprawie tego, gdzie jest i z kim w tamtym momencie. Przychodzenie, deklarowanie, unikanie, oszukiwanie, zamykanie, chowanie, robienie z gęby cholewy. To są bardzo mądrzy chłopcy, który zasłużyli na szczerość od swojego ojca. Jeden ma 25 lat, drugi 16. Nie wiem, jaki Maciek miał powód. To jest pytanie do niego, dlaczego okłamuje, dlaczego nie miał dla nich czasu, nie miał dla nich szczerości i odwagi powiedzenia prawdy dwa lata po rozwodzie.

Według relacji Smaszcz synowie pary niezbyt dobrze przyjęli tę wiadomość:

Bardzo źle… – odpowiedziała na pytanie na temat ich reakcji. Oni nie okłamywali tylko moich synów i mnie, lecz także swoje rodziny i widzów. Przecież ile razy zaprzeczali. Ja uważam, że dorosłość polega na odpowiedzialności za swoje słowa. Jeśli zawarliśmy jakąś dżentelmeńską umowę, to ona obowiązujeJestem przekonana, że Maciek z panią Katarzyną są na pewno na mnie wściekli, chociaż nie znam pani Katarzyny, nie wiem, jaka ona jest. Natomiast mnie nie obowiązuje układ z panią Katarzyną. Mnie obowiązuje układ z moimi mężem –wyjaśniła.

Paulina Smaszcz pisze o związku Kurzajewskiego i Cichopek. Ujawnia, kiedy pomiędzy parą coś zaiskrzyło

Choć w internecie dopisywano wiele teorii, dlaczego para wybrała się na wspólne wakacje do Izraela, to okazuje się, że… Maciek doskonale znał to miejsce, bowiem jeden z jego synów studiował tam. Paulina zasugerowała, że w przeszłości spędzali tam wspólnie rodzinny czas:

Izrael nie był przypadkowy. Mój syn tam studiował i spędził tam osiem lat. Znamy ten Izrael doskonale, więc tym bardziej przykro jest słyszeć, że mój były mąż po 23 latach mówi „jak cudownie jest podróżować po Izraelu z osobą, którą się kocha”. To tak, jakby moich synów nie kochał i z nimi podróże nie były przepełnione miłością. To przykre. Moi synowie to dokładnie tak odebrali – oświadczyła.

Miała racje zabierając głos w sprawie nowego związku byłego męża? A może powinna sobie darować? Dajcie znać, jak wy byście się zachowały.

Paulina Smaszcz, Sylwia Chutnik, Marta Gąska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Paulina Smaszcz, fot.AKPA

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski fot. Krzysztof Jarosz / Forum