Wczoraj odbył się mecz towarzyski Polska-Turcja. Choć mecz zaczął się od pięknego wyjścia Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego na murawę ze swoimi pociechami, starcie nie do końca przebiegło zgodnie z planem.

Co za widok! Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny wyszli ze swoimi DZIEĆMI na murawę! (FOTO)

Anna Lewandowska miała stłuczkę!

W trakcie meczu Robert Lewandowski niestety doznał kontuzji i musiał opuścić murawę. Pomimo nieobecności kapitana w dalszej części meczu, starcie okazało się zwycięskie dla Polski.

Anna Lewandowska mówi o pierwszych WIELKICH zarobionych pieniądzach

Tyle szczęścia nie miała jednak Anna Lewandowska. Jak donosi tabloid, kilka godzin przed meczem miała brać udział w stłuczce w Warszawie. Wyjeżdżając z parkingu, uderzyła w samochód za nią. Na szczęście obyło się bez większych komplikacji.

Po małej stłuczce ochroniarz Lewandowskiej rozmawiał z mężczyzną, być może właścicielem auta, o całej sytuacji. Obyło się bez interwencji policji – przekazuje „Super Express”.

Paulina Sykut-Jeżyna o „romansie” Ani Lewandowskiej z tancerzem. „Partnerzy muszą na sobie polegać”(WIDEO)

Anna Lewandowska miała prowadzić tego dnia bardzo ekskluzywny samochód, jakim jest Mercedes klasy G. Wartość auta to ponad milion złotych. Jak bardzo kosztowna okaże się ta stłuczka dla właścicieli samochodu?

IG: annalewandowska

Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Lewandowska; fot: GUGLIELMO MANGIAPANE / Reuters / Forum

Anna Lewandowska, fot. Dede / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Anna Lewandowska, fot: Dede / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA