Gwiazdy uwielbiają trochę przekłamywać rzeczywistość na Instagramie: przerabiają zdjęcia, a na instastory pokazują się z filtrami. Natomiast, kiedy pojawią się zdjęcia paparazzi, jesteśmy nieco zdziwieni.

Małgorzata Rozenek, Zosia Zborowska, Anna Lewandowska…

Zofia Zborowska NIE ochrzci dziecka. Zdradziła też, czy pokaże jego twarz

Zofia Zborowska ostatnio rozpoczęła zabawę wśród polskich gwiazd. Opublikowała nowe zdjęcia paparazzi, na których jest bez makijażu i wsuwa zapiekankę. Celebrytki zaczęły się licytować, która wyszła „lepiej” na zdjęciach z ukrycia.

Ja dzisiaj na sesji zdjęciowej delikatnie umalowana, szczęśliwa, uśmiechnięta VS ja na zdjęciach pudelka jak poszłam na zapieksy (btw pyszne: polecam @palaszowanie na zbawicielu🤤) parę tygodni temu bez makeupu, w dresach na pełnym luzie i z pustym brzuchem 😂 dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak (red. emotikonka kupy), ale sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału, po to, żeby zjeść zapiekankę, tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta. Całuje Was wszystkich bardzo mocno z moimi kilogramami, przebarwieniami, turbo stylówą, bułką w ustach i człowiekiem w brzuchu – napisała Zborowska.

Anna Lewandowska w DD TVN w NOWEJ fryzurze i wysokich szpilkach (ZDJĘCIA)

Najpierw pochwaliła się Maja Bohosiewicz. Pokazała zdjęcia, na których karmi dziecko piersią i stroi miny. Teraz fotografiami paparazzi pochwaliły się Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.

Konkurs na „najlepsze” zdjęcie w ciąży? Mam całą serię. Bo królowa jest… tylko jedna! Wygrałam – napisała Rozenek.

Dziewczyny, myślę, że spokojnie mogę z wami konkurować o najlepsze zdjęcie w ciąży… – stwierdziła Lewa.

Małgorzata Rozenek urządziła imprezę niespodziankę Radziowi. Pochwaliła się nagraniami

Małgorzata Rozenek Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek Fot. Instagram

Anna Lewandowska. Fot Instagram