W niedzielę, po premierze szóstego odcinka „Tańca z Gwiazdami” wybuchł kolejny skandal związany z występem Dagmary Kaźmierskiej. Wraz z Marcinem Hakielem zatańczyła ogniste paso doble, jednak mimo starań para po raz kolejny nie cieszyła się sympatią jury i zdobyła tylko 19 punktów, znów plasując się jako „najgorsza para” programu. Nie zabrakło też złośliwości ze strony Iwony Pavlović pod adresem Dagmary, która coraz wyraźniej daje znać, ze nie pała sympatią do „Królowej życia”:

Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa taniec z gwiazdami, a nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami — rozpoczęła Pavlović. Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wyjdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak uwaga to jest twój najlepszy taniec, człapaniec — stwierdziła „Czarna Mamba”.

Na uszczypliwy komentarz jurorki natychmiast zareagował syn gwiazdy – Conan Kaźmierski, który nieoczekiwanie wtargnął na parkiet show i przejmując mikrofon wypalił:

Ja myślę, że Pani Iwonka z takimi nogami nawet kroku by nie zrobiła. Przepiękny taniec.

Conan Kaźmierski WTARGNĄŁ na parkiet „TzG” i uderzył w Iwonę Pavlović!

Dagmara Kaźmierska ma problemy przez Conana. Produkcja „Tańca z Gwiazdami” wezwała ją na rozmowę!

Teraz okazuje się, że bohaterska interwencja 22-latka przysporzyła Kaźmierskiej problemów i „Królowa życia” została wezwana na rozmowę przez produkcję show. Tematem przewodnim było zachowanie jej syna, które nie spodobało się twórcom programu:

Produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni – zdradził informator w rozmowie z Pudelkiem.

Sama Dagmara w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że było jej wstyd za zachowanie syna:

Co ja mam powiedzieć. Ja myślałam, że zapadnę się tam pod parkiet. Chyba pierwszy raz zabrakło mi języka. Conan bronił mnie jak lew. Ja nie wiem, co ja bym zrobiła, dlatego nie chciałbym słyszeć, jak ktoś jego krytykuje. Oj, nie wiem, jakby do było.

Conan Kaźmierski ocenia taniec mamy Dagmary. Oberwało się jurorom! (WIDEO)

pasekkozak

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Conan Kaźmierski o Tańcu z gwiazdami

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska o dramatycznym stanie nóg: „Ledwo stoję!”. Zatańczy z synem Conanem?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA