Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają gromadkę psów, które nazywają „gangiem Majdana”. Niedawno dołączył do niego nowy członek. W wywiadzie celebrytka zdradziła, że jej mąż z jednym z buldogów je nawet z jednej miski.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ŚLUBIE Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego (ZDJĘCIA)

Radosław Majdan je z psem z jednej miski

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają buldoga angielskiego George’a, dwie buldożki francuskie Sisi i Lili oraz suczkę chihuahua, Franceskę, która niedawno dołączyła do rodziny.

Psy towarzyszą im nawet podczas podróży, a małżeństwo traktuje je niemal jak dzieci. Nikogo więc nie powinny dziwić słowa Małgorzaty, które wypowiedziała podczas rozmowy z „Faktem”.

Radzio czasami je z jednej miski z naszym psem. U nas faktycznie George, który jest buldogiem angielskim, ma różne przywileje, bo jest niezwykle emocjonalny. Według mnie buldogi angielskie to nie są psy. To są ludzie po prostu.

Małgorzata Rozenek na tarasie luksusowego hotelu. Internautka: „Pani Małgosiu, ale to NIE WYPADA…”

Podkreśla, że George różni się od pozostałych psów.

Prawda jest taka, że te psy mają w sobie taką ogromną potrzebę kontaktu z człowiekiem, są tak bardzo przyjacielskie i potrzebują bliskiej relacji, że George z nami jest bardzo blisko. Mamy też psy innej rasy, które są przecudowne, ale zachowują się jak psy. Są kochane, ale mimo wszystko to pieski. A George to nasz synek.

Co Wy na to?

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Warszawa, 16.05.2021, DD TVN, gwiazdy w drodze na program,,Image: 610991027, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum