Od wczoraj szeroko komentowane jest nieprzyjemne zajście podczas prób do festiwalu w Opolu. Dorota Rabczewska w poniedziałek nagrała niezwykle emocjonalną relację, na której ze łzami w oczach powiedziała, że została zwyzywana przez reżysera.

Doda została zwyzywana na próbie do Opola. Teraz reżyser TVP przeprasza

Reżyser, który zwyzywał Dodę jest przyjacielem Górniak?

Telewizja Polska szybko zareagowała na relacje Dody. Już kilka godzin później na Instagramie TVP, reżyser widowiska w Opolu Mikołaj Dobrowolski przeprosił artystkę za swoje zachowanie. 

Doda WRACA do TVP! Wystąpi w jednym z programów

Dziennikarze zaczęli snuć domysły, że Mikołaj Dobrowolski jest przyjacielem Edyty Górniak, a jak wiemy, dwie artystki nie przepadają za sobą. 

Mikołaj Dobrowolski blisko przyjaźni się z Edytą Górniak. Ogarnia jej występy w TVP. Pracował też przy preselekcjach do Eurowizji, gdy Edyta była jurorką. Ta sytuacja to była szansa dla Dody, żeby się na nim odegrać. Chodzi o to, że nie jest traktowana na równi z Edytą. Dopięła swego”- powiedział informator Plotka.

Doda jest roztrzęsiona po próbach do Opola. Pokłóciła się z reżyserem: „Jest tak okropna atmosfera”

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na najnowsze publikacje na swój temat. Zapewnia, że nie była z nim nawet na herbacie:

Ludzie… Czy ja dobrze to rozumiem? Jeszcze nie ma mnie w Opolu, a już coś się dzieje z mojego powodu? Nie wszystkie problemy moich kolegów są z mojego powodu, naprawdę! PS. Szanuję współpracę ze wszystkimi reżyserami telewizyjnymi i każdego osobiście lubię w równym stopniu. Lecz z żadnym z nich nie byłam nawet na herbacie. Ot takie to przyjaźnie. Proszę nie mylić z serdecznością – zaznacza Górniak.

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA