Robert i Anna Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Piłkarz i trenerka tworzą małżeństwo od 2013 roku i razem doczekali się dwóch córek, Laury i Klary. I choć oczy wielu na co dzień skierowane są właśnie w ich kierunku, na próżno szukać romantycznych skandali czy kłótni z ich udziałem. Zakochani od lat zapewniają też swoich fanów o niegasnącym ich uczuciu, co zresztą potwierdzają liczne romantyczne posty w social mediach. Przykład? Ostatni wpis Roberta, który był jednocześnie życzeniami urodzinowymi dla jego żony z okazji 33 urodzin.

Robert Lewandowski pokazał, jak trenuje z córeczkami. Fanki piszczą z zachwytu

Robert Lewandowski – życzenia urodzinowe dla Anny

Czego kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej życzył swojej żonie? Piłkarz opublikował romantyczną fotografię, którą opatrzył komentarzem w języku angielskim.

Wszystkiego najlepszego dla mojej najdroższej żony! Jestem szczęśliwy, że możemy dzielić nasze życie razem. Niech Twój dzień będzie pełen szczęścia i radości. Kocham Cię. Sto lat – napisał Lewandowski.

Przypomnijmy, że para nie będzie mogła dziś wspólnie świętować tego wyjątkowego dnia. Robert już w środę wraz z innymi polskimi piłkarzami będzie grał mecz, który jest elementem eliminacji do mistrzostw świata. Nasza drużyna jutro zmierzy się z zespołem Anglików.

Anna Lewandowska kończy 33 lata! Tak wyglądała na początku związku z Robertem (ZDJĘCIA)

Cóż, może się okazać, że małżonkowie w środowy wieczór będą mieli aż dwie okazje do świętowania!