Huczny ślub Daniela Martyniuka i jego dziewczyny, Eweliny, opisały w 2018 roku wszystkie portale. Syn Zenka Martyniuka wyszedł wtedy z cienia znanego taty i na moment stał się pozytywnym bohaterem.

Zobacz: Żona Daniela Martyniuka mówi „DOŚĆ” i żąda rozwodu. To koniec ich małżeństwa?

Szybko okazało się, że Daniel nie dorósł do roli męża i ojca córki, która przyszła na świat niedługo po ślubie. 30-letni syn króla disco-polo wciąż szaleje i nie chce się ustatkować. Niedawno jego żona, Ewelina, złożyła w sądzie papiery rozwodowe.

Daniel Martyniuk w publicznych komentarzach na temat swego związku cierpiał na rozdwojenie jaźni. Rak zapewniał o swym oddaniu i miłości, innym razem poniżał swoją kobietę i wypominał jej na przykład to, że nie stosowała antykoncepcji. Trudno się dziwić, że kobieta w końcu powiedziała „dość”.

Zobacz też: Rodzice Daniela Martyniuka mają już DOŚĆ

Jak pisze „Super Express” rodzice Daniela pogodzili się już z faktem, że małżeństwa ich syna nie da się uratować. Co więcej, Zenon i Danuta trzymają kciuki za swoją synową. Chcą, by dziewczyna ułożyła sobie życie na nowo.

Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował małą Laurę – portal se.pl cytuje znajomego rodziny.

Daniel Martyniuk z Eweliną Golczyńską

Daniel Martyniuk z Eweliną Golczyńską, fot. Michal Kosc / FORUM

Ślub Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską

Ślub Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską, fot. Michal Kosc / Forum

Ślub Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską

Ślub Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską, fot. Michal Kosc / Forum