Wiele osób, które obchodzą urodziny w marcu lub kwietniu, w tym roku ubolewają, że z powodu pandemii nie mogą świętować tak, jakby tego chcieli. Spotkania ze znajomymi ograniczają się do tych online, a świętowanie odbywa się w domowym zaciszu. I właśnie tak w tym roku świętował swoje urodziny Wojciech Szczęsny.

Wojtek Szczęsny wrócił do Polski! Marina nagrała moment przywitania z synem

Urodziny Wojtka Szczęsnego – jak świętował?

Marina i Wojtek Szczęśni, co roku hucznie świętują swoje urodziny. Tak samo wystawne urodziny urządzili swojemu synowi – Liamowi, kiedy ten skończył rok. Czy w tym roku będzie tak samo? Być może Marina i Liam będą bawić się na dużej imprezie, bo ich urodziny dopiero za kilka miesięcy. Bramkarz jednak świętował znacznie skromniej niż w poprzednich latach. Mimo to, chyba nie może narzekać.

Wojtek spędził 30. urodziny w rodzinnym gronie – z synem i żoną. Marina się postarała i przygotowała dla ukochanego balony, a także tort. I to jaki! Oczywiście z motywem piłkarskim i logo klubu, w którym gra Szczęsny. Nie zabrakło też rodzinnej, urodzinowej fotki. Zdaje się, że Szczęśni chyba jeszcze nigdy nie pokazali tak dużo twarzy syna.

ZOBACZ TEŻ:

Marina z Liamem w Zakopanem – taki WÓZEK miała sama Kylie Jenner!

Marina pokazała, jak wyglądały jej 30 urodziny. WOW, sceneria była zachwycająca! (ZDJĘCIA)

Wojtek Szczęsny zażartował sobie z Anny Lewandowskiej podczas kwarantanny