Za nami trzeci odcinek najnowszej serii popularnego show Rolnik szuka żony. Rolnicy stanęli przed pierwszymi decyzjami, które mają przesądzić o dalszych losach show. Panowie musieli poradzić sobie z silnymi emocjami, zapraszając jedne z uczestniczek do swoich domów, a innym podziękowali za udział w programie. Decyzje rolników nie spodobały się wszystkim kobietom. Od emocji aż wrzało!

Rolnik szuka żony 6: Panowie przywitali kandydatki, pierwsze faworytki zostały wytypowane

Emocje aż kipią w trzecim odcinku Rolnik szuka żony. Pojawiła się zazdrość i zirytowanie u uczestniczek

Program co niedzielę gromadzi przed telewizorami tłumy fanów. W dzisiejszym odcinku panowie podjęli decyzje, dotyczące wyboru kandydatek, które zostaną zaproszone na gospodarstwa. Każdy z rolników mógł wybrać trzy kandydatki.

Wybredni kawalerowie w 1. odcinku Rolnik szuka żony

Zgodnie z zasadą przez żołądek do serca konkurencja wymyślona przez Adriana dotyczyła przygotowania smacznych naleśników. Najszybciej poradziła sobie Halinka, która w ekspresowym tempie zaserwowała swoją potrawę. Waldemar według jednej z pań stworzył dystans podczas drugiego dnia spotkań. Grażyna zarzuciła mu brak konsekwencji. Poprzedniego dnia żegnał się z uczestniczkami pocałunkiem, na drugi dzień zaś postanowił na powitanie podać dłoń. Waldemar po namysłach odrzucił dwie kandydatki. Grażyna nie kryła zirytowania z tego powodu.

Zirytowało mnie to, szkoda nerwów. Zastanawiam się czy on wogle kogoś szuka, nie postarał się żeby nam zaimponować. Mężczyzna musi zdobywać kobietę – mówiła odrzucona kandydatka.

Jakub (43 l.) wraz z Anną (34 l.) postanowił bliżej się poznać podczas wspólnego przygotowywania sushi. Anna jest jedyną dziewczyną, która osobiście przyjechała na spotkania z rolnikiem. Kuba cieszył się ze spotkania, postanowił obserwować kobietę i sprawdzić jak na dłuższą metę przebiegałaby współpraca między nimi. Para wzajemnie karmiła się przygotowanym daniem.

Takie małe obserwacje dają bardzo dużo – powiedział Kuba podczas spotkania sam na sam z Anną.

Na zakończenie mogliśmy usłyszeć pierwszą deklarację ze strony rolnika, który powiedział że podobało mu się zadanie jednak zaprosi Annę na lepsze sushi. Do domu Jakuba przyjedzie jeszcze Ewa i Małgorzata, z którymi odbył wideo-rozmowy.

Seweryn by poznać bliżej wybrane kandydatki postanowił zaprosić je do zabawy w wylosowywanie zadań za pomocą kręcenia koła. Marlena od początku jest silną faworytką, między nią a rolnikiem mocno iskrzy, para wzajemnie się masowała, co wzbudziła dużą zazdrość u pozostałych uczestniczek. Seweryn do swojego gospodarstwa zaprosił oczywiście Marlenę, Dianę.

Sławomir zaś zorganizował wspólne budowanie karmników dla ptaków. Niektóre z pań nie kryły niezadowolenia. Adrian zaskoczył wszystkich zapraszając tylko dwie uczestniczki, ostatnią, która nie mogła zjawić się na nagraniach zaprosił poprzez wideo-rozmowę.

Rolnik szuka żony 6. Kiedy oglądać odcinki?

Premierowe odcinki programu „Rolnik Szuka Żony” emitowane są od 8 września w każdą niedzielę o godz. 21:15 na antenie TVP 1. Powtórki programu można oglądać w internecie na stronie rolnikszukazony.vod.tvp.pl, a także w soboty w TVP 1 o godz. 15:05.

Jak wrażenia po najnowszym odcinku? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Łukasz i Grzegorz z Rolnik szuka żony spotkali się prywatnie; pokazali zdjęcia na Instagramie

Agata Rusak z Rolnik szuka żony po rozstaniu z Łukaszem bawi się z INNYM ROLNIKIEM

Rolnik szuka żony: Łukasz TAK bawi się po rozstaniu z Agatą. To jego odpowiedź na zdjęcie z innym rolnikiem?

Rolnik szuka żony 6

Scena z programu Rolnik Szuka Żony 6. Panowie w najnowszym odcinku musieli dokonać ważnego wyboru, którą z kandydatek zaprosić do siebie, na gospodarstwo. Fot.AKPA.