Jakub Rzeźniczak ma za sobą kilka burzliwych związków. W 2016 roku poślubił Edytę Zając, jednak szybko zdradził swoją żonę z Eweliną Taraszkiewicz, a owocem ich romansu była córka Inez. Następnie piłkarz związał się z Magdaleną Stępień i choć początkowo para chętnie dzieliła się romantycznymi zdjęciami i szczegółami na temat swojego związku udzielając licznych wywiadów, ostatecznie rozstali się w burzliwej atmosferze, zaledwie kilka dni przed narodzinami ich dziecka. Niestety, samotne macierzyństwo nie było jedynym ciosem, który spadł na Magdę – jakiś czas później u Oliwiera wykryto rzadki nowotwór wątroby i mimo zaciekłej walki nie udało się go uratować. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku.

W czasie gdy Magda samotnie wychowywała synka, a potem walczyła o jego życie w izraelskiej klinice, Jakub Rzeźniczak miał już nową partnerkę, Paulinę Nowicką, która została jego żoną. Para wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy po śmierci Oliwiera.

Paulina Rzeźniczak opublikowała wyjątkowy film z okazji pierwszej rocznicy ślubu

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie wspominają zaręczyny i ślub

Teraz Jakub i Paulina doczekali się córki Antoniny i po dłuższej medialnej ciszy powrócili do zasypywania mediów społecznościowych zdjęciami i filmikami, prezentując fanom jak radzą sobie jako świeżo upieczeni rodzice. Wrócili też do udzielania wywiadów, choć ich ostatnie wystąpienie w „Dzień dobry TVN” skończyło się dla nich wizerunkową katastrofą, przez którą na jakiś czas uciekli z social mediów.

Okazuje się, że tuż przed porodem para pojawiła się u Izabeli Janachowskiej w jej serii „Śluby Gwiazd” na YouTube. Podczas wywiadu opowiedzieli o początkach swojej relacji oraz – jak głosi sam tytuł programu – o zaręczynach i ślubie.

Kim jest żona kontrowersyjnego piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka? Poznajcie Paulinę Rzeźniczak!

Choć do niedawna okoliczności zaręczyn i ślubu pary były owiane tajemnicą, tym razem zdecydowali się otworzyć w temacie i podzielić ze wszystkimi swoją romantyczną historią. W trakcie rozmowy okazało się, że pierścionek zaręczynowy Pauliny był robiony na zamówienie przez przyjaciela piłkarza i trafił do walizki Kuby jeszcze przed wylotem do Nowego Jorku, gdzie oświadczył się ukochanej podczas meczu NBA:

Największy stres był w dniu oświadczyn, bo ja postanowiłem się oświadczyć przed meczem NBA, żeby było to nawiązanie do sportu, który nas połączył. Wiadomo, że chce się, aby wszystko wyszło perfekcyjnie […] Sam moment był wspaniały, emocje opadły, jak już Paulina się zgodziła, chociaż wiedziałem, że się zgodzi..

Z kolei Paulina wyznała, że zupełnie nie spodziewała się oświadczyn:

Zdecydowanie byłam zaskoczona. Mimo tego, że cały czas mówiliśmy, że będziemy mężem i żoną, to nigdy nie rozmawialiśmy na temat oświadczyn. […] Byliśmy na meczu i Kuba do mnie mówi: „Stań tutaj, zrobię Ci zdjęcie”. Ja stanęłam jak gwiazda tyłem, on nic nie mówi. Odwracam się, a on klęka.

Jakub i Paulina Rzeźniczak ujawniają kulisy pierwszego spotkania: „To był taki grom, tak mnie strzeliło”

Jakub Rzeźniczak o ślubie z Pauliną. Nie mógł powstrzymać łez

Rzeźniczakowie zdradzili, że decyzję o ślubie podjęli spontanicznie. Przyznali, że był to dla nich niezwykle trudny okres ze względu na śmierć Oliwiera oraz poronienie Pauliny:

To była spontaniczna decyzja, bo leżeliśmy razem w salonie jeszcze w Płocku. To był ten ciężki czas po śmierci Oliwiera, po tym, jak Paulinka poroniła. Tak leżeliśmy, było nam ciężko, i powiedziałem wtedy: „Chodź, weźmiemy ślub w Miami, to będzie taki nowy początek”. Chwilę porozmawialiśmy i postanowiliśmy, że tak zrobimy.

Decyzja o ślubie była tak niespodziewana i nagła, że przygotowania zajęły im zaledwie 4 tygodnie, a sama suknia panny młodej została uszyta w niecałe trzy, przy czym Paulina miała okazje przymierzyć ją tylko raz, tuż przed wylotem:

Suknia była wymarzona, szyła się w niecałe trzy tygodnie. Bałam się komuś zaufać, bo chciałam zachować w dyskrecji to, że bierzemy ślub. […] Ja suknię dopiero przymierzyłam przed wylotem. Wcześniej miałam na sobie tylko prototyp .

W trakcie rozmowy Jakub Rzeźniczak zdradził, że rozpłakał się, gdy zobaczył Paulinę idącą do ołtarza. Na samo wspomnienie znów łzy napływały mu do oczu:

Byłem zachwycony. Pamiętam, że się rozpłakałem, jak zobaczyłem żonę – wyznał.

Romantycznie?

Paulina Rzeźniczak świętuje 31 urodziny. Z tej okazji Jakub pokazał twarz córeczki Antoninki

pasekkozak

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

Baby shower Pauliny Rzeźniczak

Baby shower Pauliny Rzeźniczak

scena z: Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak