Związek Sandry Kubickiej i Aleka Barona zdaje się być idealny, a oni stworzeni dla siebie. Na Instagramach pary wciąż pojawiają się czułe zdjęcia, wyznania miłości i relacje ze wspólnych podróży. Choć wiele osób przepowiadało im rychły koniec, oni dalej trwają u swojego boku.

Sandra nauczona jednak negatywnymi doświadczeniami z poprzednich relacji nauczyła się wyraźnie stawiać granicę i funkcjonować jako odrębna jednostka bez swojego partnera. Do tego stopnia, że kilka miesięcy temu przyznała się do spędzania Świąt Wielkanocnych osobno i stwierdziła, że „wytrzyma bez niego dwa dni”.

Sandra Kubicka NIE CHCE spędzać świąt z Baronem i jego rodziną? „WYTRZYMAM bez niego”

Sandra Kubicka chce KUPIĆ dom za granicą. BEZ BARONA!

Teraz okazuje się, że Sandra Kubicka poważnie zastanawia się nad kupnem domu za granicą, ale w swoich planach…ponownie nie uwzględnia Barona! W wywiadzie udzielonym portalowi Jastrząb Post modelka zdradziła, że marzy jej się kupno nieruchomości na jej ukochanej Majorce:

Ja na Majorce już byłam wiele, wiele razy, ale to był Alka pierwszy raz i bardzo się cieszę, że mu się podobało. Chciałam mu pokazać Majorkę, było świetnie. Na pewno chciałabym wrócić. (…) Rozglądam się, bo chciałabym żyć na dwa domy. Chciałabym kupić tam dom. Zaczęłam patrzeć, co jest na rynku, i bardzo dużo moich znajomych wyprowadza się do Hiszpanii, do Marbelli, a ja nie chcę być tam, gdzie są wszyscy, więc pomyślałam sobie o Majorce i przypomniałam sobie, że jestem bardzo zakochana w tej wyspie.

Kubicka nie planuje jednak kupować wymarzonego domu razem z Baronem, ponieważ jak podkreśliła, zależy jej na niezależności oraz „uczy się na swoich błędach” z poprzednich związków:

Nie jesteśmy małżeństwem. Nauczyłam się w swoim życiu po swoim poprzednim związku, że nieważne jak dobrze jest między nami, muszę siebie stawiać pierwszą i myśleć o sobie. Nie jest priorytetem to, co partner chce, tylko muszę myśleć o swoim szczęściu. Ja zawsze stawiałam swoich partnerów na pierwszym miejscu. Miałam wspólny dom ze swoim narzeczonym, wyszło, jak wyszło, więc uczę się trochę na błędach.

A co na to Baron? Z relacji Sandry wynika, że nijak nie skomentował jej pomysłu. Jednocześnie sposób, w jaki go zakomunikowała bynajmniej nie zachęcał do wykrzesania z siebie tony entuzjazmu:

Powiedziałam mu, że chce mieć dom na Majorce i tyle. Może kupić drugi w innym kraju.

Myślicie, że jej ukochany posłucha rady swojej partnerki i sam kupi sobie dom?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Sandra Kubicka o sytuacji Joanny Opozdy: „Jeżeli facet odchodzi to nie dzieje się to z dnia na dzień”

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka się WŚCIEKŁA! „Wolę nie istnieć w waszych mediach niż czytać takie KRETYNIZMY”

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Gillert/AKPA

To zdjęcie Sandry Kubickiej i Barona w końcu PRZEKONAŁO fanów! Uwierzyli w ich MIŁOŚĆ

fot. Instagram: sandrakubicka

Sandra Kubicka wyznała jakiej jest orientacji!

fot. Instagram: sandrakubicka

Baron ROZPŁYWA SIĘ nad Kubicką i składa jej urocze życzenia urodzinowe: „Misiu Kubisiu”