Sandra Kubicka (25 l.) nie raz udowodniła, że jest bardzo rodzinną osobą. Kubicka przeprowadziła się na stałe do Polski a razem z nią oczywiście jej mama, która również mieszkała w USA. Z okazji urodzi Grażyny Grace Kubickiej, Sandra złożyła mamie życzenia na Instagramie i pokazała wspólne zdjęcie. Fani są w szoku, bo obie wyglądają jak bliźniaczki!

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym i w końcu jest szczęśliwa: „Czasami o związek walczy tylko jedna osoba, gdy druga ma to w du**e.”

Sandra Kubicka z mamą wyglądają jak bliźniaczki

Sandra Kubicka w wywiadach wiele razy podkreślała, jak silna relacja łączy ją z mamą. Kubicka nie ma przed rodzicielką tajemnic, traktuje mamę jak przyjaciółkę. Grażyna Kubicka wczoraj świętowała swoje urodziny, z tej okazji Sandra postanowiła złożyć mamie życzenia na Instagramie.

Sandra Kubicka wspomina rozstanie z mamą i trudną scenę z lotniska

Wszystkiego najlepszego Mamo, chociaż wiem ze wolisz Grace. Jesteś naprawdę wyjątkowa! Twoja energia i osobowość, ten młody duch w Tobie, niech nigdy nie gaśnie! Jesteś moją przyjaciółką i wiem, że zawsze możemy się razem pośmiać. Oj Grażka, Ty jesteś pierwsza klasa! Ty moja mała mini me, kocham Cie – podpisała zdjęcie modelka.

Fani również przyłączyli się do życzeń i nie mogli wyjść z szoku, jak bardzo Sandra przypomina swoją mamę – wyglądają niemal jak bliźniaczki a dzieli je spora różnica wieku. Obie mają hollywoodzkie uśmiechy, opaloną karnację i takie same oczy.

Grace Kubicka trzyma się rewelacyjnie, jak pokazuje na Instagramie stara się zdrowo odżywiać i ćwiczyć.

Identyczna jak mama.

Wszystkiego najlepszego dla Grace! Jesteście do siebie bardzo podobne – wiemy po kim odziedziczyłaś geny.

Ślicznotki dwie – komentowali Internauci.

Sandra Kubicka z mamą.

Sandra Kubicka z mamą, fot.Instagram/sandrakubicka.

A Wy, widzicie podobieństwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka zerwała zaręczyny i wraca do Polski w świetnym humorze: Jak chce pójść za inną, to niech idzie, jak chce iść z kolegami, to niech idzie

To się nazywa forma. Sandra Kubicka wygląda OBŁĘDNIE. „Przepetarda”

Sandra Kubicka tańczy na TikToku: Co za PETARDA

Sonda

poll-violet

Sandra w białej sukni pojawiła się na rozdaniu nagród Joy jakiś czas temu. Teraz Dakota wystąpiła w podobnej stylizacji. Która lepiej się prezentuje?

1
Dakota Johnson

Dakota Johnson

Dakota Johnson olśniewała na czerwonym dywanie. Jej stylizacja składała się z dwóch części – skąpego topu i szerokiej, rozkloszowanej spódnicy. Patrząc na te zdjęcie, w głowie mamy podobną stylizację jednej z polskich gwiazd.

2
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka w takiej kreacji pojawiła się na rozdaniu nagród magazynu Joy. Dakota z pewnością nie ściągnęła pomysłu od modelki, jednak to Sandra jako pierwsza pojawiła się w białym zestawie.