W ubiegłym roku Sandra Kubicka (25 l.) zaskoczyła swoim wyznaniem. Modelka poinformowała, że przytyła 17 kilogramów! Trudno było w to uwierzyć, bo nie było po niej widać dodatkowych kilogramów. Kubicka wyjaśniła wówczas, że przybrała na wadze z powodu choroby. Zdiagnozowano u niej PCOS – zespół policystycznych jajników.

Sandra Kubicka szykuje się do ślubu. Pokazała ZAPROSZENIA!

Sandra Kubicka pokazała mięśnie brzucha

I choć nie było widać, że jej sylwetka się zmieniła, to modelka podkreślała, że ona widzi różnicę i źle się z tym czuje. Kilka miesięcy po wyznaniu o dodatkowych kilogramach, Sandra wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Regularne i intensywne treningi pomogły modelce w utracie kilogramów. Kubicka nie kryła swojej radości i nawet żartowała na Instagramie, że dzięki tanecznemu show osiągnęła formę życia.

Po udziale w programie Sandra nie zrezygnowała z aktywności fizycznej, którą bardzo lubi. Modelka często pokazuje ćwiczenia i równie często dodaje nowe zdjęcia w bikini. Dzięki nim możemy zobaczyć efekty ćwiczeń Kubickiej. Na nowym nagraniu modelki możemy podziwiać jej umięśniony brzuch. Widać, że ciężka praca popłaca.

  • Boskie ciało kochana.
  • Jaka sylwetka! Cudownie wyglądasz.
  • Wow! Co za talia.
  • Przepetarda.
  • Sztos!
  • Figura cudo! – zachwycają się fani modelki.
View this post on Instagram

Shred season 🤪

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka w BIKINI śpiewa DO PARÓWKI

Co ze ślubem Sandry Kubickiej? Podjęła już DECYZJĘ!

Sandra Kubicka tańczy na TikToku: Co za PETARDA