Sandra Kubicka wcześniej była znana tylko jako modelka, jednak dziś jej kariera poszła w zupełnie inną stronę i Sandra jest prężnie rozwijającą się businesswoman – wypuściła własne produkty ekologiczne i suplementy diety oraz seksowną bieliznę. To jednak nie koniec zmian w jej życiu, ponieważ celebrytka przeprowadziła się do nowego lokum.

Sandra Kubicka tęskni za szkołą i apeluje do obserwatorek: NAJPIERW EDUKACJA, POTEM MODELING

Sandra Kubicka się przeprowadziła. Pokazała nowe mieszkanie

Pomimo krążących ostatnio po sieci plotek na temat jej związku z Baronem, para wciąż pozostaje razem i zdaje się, że wszystko u nich w porządku. W nowej relacji na Instagramie Sandra pochwaliła się, że Alek pomaga jej z przeprowadzką do nowego, większego mieszkania. Nie jest jednak wiadome, czy nowe mieszkanie Sandry będzie również mieszkaniem Barona.

Wiadomo natomiast, że nie jest to wielka willa z basenem i ogrodem jak można by się spodziewać. Zamiast tego Sandra postawiła na wyglądające dość zwyczajnie mieszkanie z dużym słonecznym balkonem i widokiem na okoliczne zabudowania. W nowym, nieumeblowanym jeszcze gniazdku Sandry jest klimatyzacja i wystarczająco dużo miejsca, by zmieścił się tam wymarzony przez modelkę, ogromny jadalny stół:

Całe życie marzyłam o ogromnym długim stole żebym mogła robić kolacje jak na filmach… na rok schowałam go do schowka, bo poprzednie mieszkanie było za małe…a tu… UDAŁO SIĘ!!!! ŚWIĘTA U NAS!!! – napisała podekscytowana

Niestety, okazuje się, że do zamieszkania w nowym gniazdku jeszcze długa droga – na ten moment mieszkanie jest zawalone kartonowymi pudłami czekającymi na wypakowanie. Sandra oszacowała, że do pełnej przeprowadzki i nocowania w nowym domu miną jeszcze 3 lub 4 tygodnie.

Jesteście ciekawi jak je urządzi? Zapowiada się ekstra

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

pasekkozak

Sandra Kubicka i Baron już się rozstali? Ten ruch w internecie tłumaczy wszystko!

IG: sandrakubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Instagram: sandrakubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Sandra Kubicka przed DDTVN

Sandra Kubicka/fot. AKPA