Selena Gomez (27 l.) jest teraz bardzo aktywna w mediach. Piosenkarka wydała nowy album, w którym odsłoniła uczucia i nawiązała do związku z Justinem Bieberem. Gomez w najnowszym wywiadzie szczerze opowiedziała o swojej walce z toczniem, przybieraniu na wadze i o tym, jak hejterzy sprawili, że poczuła się niekomfortowo w swoim ciele.

Selena Gomez przyłapana podczas robienia FOTEK znajomym na ulicach LA

Selena Gomez odniosła się do hejterów oceniających jej przybranie na wadze

Gomez otwarcie opowiedziała o zmaganiach z akceptacją własnego ciała, po tym jak w szybkim tempie zaczęła przybierać na wadze. Wokalista odniosła się do hejterów, którzy w chamski sposób komentowali jej tycie, gdy ta zajmowała się licznymi problemami zdrowotnymi, w jednym z trudniejszych momentów swojego życia.

Po raz pierwszy doświadczyłam bodyshaming [zawstydzania ciała] kiedy miałam wahania w wadze – wspomniała Selena w rozmowie na podcastie swojego znajomego Raquelle Stevens Giving Back Generation

Mam tocznia, przez co zmagam się z problemami z nerkami i nadciśnieniem, więc radzę sobie z osłabieniem i ogólnymi problemami zdrowotnymi. To wtedy, gdy zaczęłam tyć tak naprawdę zauważyłam więcej przykrych i oceniających mnie słów. Publiczne komentowanie i zawstydzanie czyjegoś ciała z powodu wagi było dla mnie czymś bardzo ciężkim do przyjęcia, bo tak naprawdę nie miałam na to wpływu – kontynuuje gwiazda

Selena Gomez wspomina ciężki czas, gdy dowiedziała się że choruje na tocznia

Kiedy gwiazda była zajęta walką o swoje zdrowie, pojawiły się nieprzychylne słowa oceniające jej sylwetkę. Selena powiedziała, że to odebrało jej pewność siebie na jakiś czas, była zestresowana z powodu nieuzasadnionej krytyki za coś, co sama ledwo mogła kontrolować.

W 2017 roku Selena przeszła nawet przeszczep nerki. Mimo to chorobowa nie ustępowała i Gomez musiała dokonać znacznych zmian w życiu, w wyniku czego jej waga się zmieniła. Jak wyjaśniła w podcascie, to leki, które musi przyjmować do końca życia powodują rozchwianie jej wagi.  Wpływ na to ma również stres.
Według Was, Selena wygląda teraz lepiej?
ZOBACZ WIĘCEJ:
Selena Gomez

Fot.FORUM

Selena Gomez

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Selena Gomez

Fot.FORUM

Sonda

poll-violet

Koczek, warkoczyki a może w rozpuszczonych?

1

W warkoczykach

2

W ciasno upiętym koku

3

Z asymetrycznym przedziałkiem

4

Z wyciągniętymi po bokach pasmami

5

Z doczepami

6

W longbobie

7

Z burzą fal