Selena Gomez ZNOWU śpiewa o Justinie Bieberze. Fani ją wyśmiali
Selena Gomez została nazwana na cześć idolki jej mamy – piosenkarki Tejano Seleny Quintanilla. Gomez dopiero teraz postanawia podążać jej śladami. Wydała wczoraj nowy singiel w języku hiszpańskim „De Una Vez”.
Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze
Taylor Swift śpiewa o Selenie Gomez? „Masz błyszczących przyjaciół, odkąd wyjechałeś z miasta”
Gomez i Bieber nie mogą odciąć się od siebie. Fani zaczęli komentować, że jest to kolejna piosenka o Justinie. „De Una Vez” można przetłumaczyć na „At Once”, czyli „Od razu”. Według strony Geniusa piosenkarka śpiewa:
Jestem z ciebie wyleczona, już ci mówiłam / Już cię tu nie czuję, już cię nie czuję / Nigdy nie wiedziałeś, nie wiedziałeś jak „doceniać mnie ” – śpiewa Gomez.
Selena Gomez w BIKINI na jachcie. Gwiazda wypoczywa na Hawajach (ZDJĘCIA)
Z kolei w refrenie słyszymy: „jestem sama silniejsza”, „nie żałuje przeszłości, ponieważ jestem teraz „kuloodporna”. Internauci zaczęli śmiać się z zachowania wokalistki. Uważają, że minęło już sporo czasu od rozstania z Bieberem i nie na miejscu jest teraz o nim śpiewać.
- Selena Gomez śpiewa piosenki o Justinie po hiszpańsku, więc Justin nie może tego zrozumieć haha
- Czy to tylko ja, czy #DeUnaVez autorstwa Seleny Gomez jest kolejną piosenką o Justinie Bieberze?
- Więc mówisz mi, że nowa piosenka Seleny Gomez jest o Justinie Bieber ZNOWU?”
W wywiadzie dla Zane’a Lowe’a z Apple Music, Gomez zdradziła, że chce pracować nad hiszpańskim projektem, ponieważ jest dumna ze swojego dziedzictwa.
Wydaje mi się, że to idealny moment. Przy całym podziale na świecie jest coś takiego w muzyce latynoskiej, co na całym świecie sprawia, że ludzie coś czują – tłumaczy Selena.


Nie koniecznie o nim można też mówić że no. Książka ATLANTYDA Iluzja jest o nich . A czy jest ?.
Piosenka jest po hiszpansku a ona chyba mowi slabo w tym jezyku wiec pewnie ktos jej napisal ta piosenke, zwykla piosenka o milosci, nie koniecznie jest o Justinie.
ona powinna się leczyć
Czy ta debi…. nie widzi że to jest rasistą i materialista który porusza się w swojej najprymitywniejszej „enklawie” i zrobił sobie z niej źródełko darmowej reklamy i lansu a także przez wiele lat korzystał z jej darmowych usług seksualnych za mentalną zgodą całego tego towarzystwa i z którego punku widzenia z meksykańską dziewczyną nie był nawet w związku tylko się chłopak musiał wyszumieć
Kozaczek byłby lepszy od Pudelka, gdyby nie jego szata graficzna. Rozgardiasz, szukanie komentarzy. Mieszanie artykułów, wyskakujące niechlujnie reklamy. Cofasz się i dalej nie wiesz gdzie początek, a gdzie koniec. Czy ja to czytałam, czy tylko widziałam zwiastun???? WIELKA PORAŻKA!!!!!dlatego tak mało czytaeczy… Powinna być jedna lista i ciurkiem czytasz, cofasz i wiesz gdzie jesteś.
Ta piosenka brzmi jak nie dokonczona i ten teledysk jest beznadziejny !
Selena tez zbyt dobrze tam nie wyglada,jedynie buzia ladna.
Wstydu nie ma, niech się rozejrzy na nowym bolcem to jej rozum wróci.
Skoro tak bardzo nie chce być z nim kojarzona to może w końcu przestanie się na nim promować
Ile można? Bieber jest po ślubie 2,5 r a Selena dalej o nim śpiewa