Selena Gomez została nazwana na cześć idolki jej mamy – piosenkarki Tejano Seleny Quintanilla. Gomez dopiero teraz postanawia podążać jej śladami. Wydała wczoraj nowy singiel w języku hiszpańskim „De Una Vez”.

Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze

Taylor Swift śpiewa o Selenie Gomez? „Masz błyszczących przyjaciół, odkąd wyjechałeś z miasta”

Gomez i Bieber nie mogą odciąć się od siebie. Fani zaczęli komentować, że jest to kolejna piosenka o Justinie. „De Una Vez” można przetłumaczyć na „At Once”, czyli „Od razu”. Według strony Geniusa piosenkarka śpiewa:

Jestem z ciebie wyleczona, już ci mówiłam / Już cię tu nie czuję, już cię nie czuję / Nigdy nie wiedziałeś, nie wiedziałeś jak „doceniać mnie ” – śpiewa Gomez. 

Selena Gomez w BIKINI na jachcie. Gwiazda wypoczywa na Hawajach (ZDJĘCIA)

Z kolei w refrenie słyszymy: „jestem sama silniejsza”, „nie żałuje przeszłości, ponieważ jestem teraz „kuloodporna”. Internauci zaczęli śmiać się z zachowania wokalistki. Uważają, że minęło już sporo czasu od rozstania z Bieberem i nie na miejscu jest teraz o nim śpiewać.

  • Selena Gomez śpiewa piosenki o Justinie po hiszpańsku, więc Justin nie może tego zrozumieć haha
  • Czy to tylko ja, czy #DeUnaVez autorstwa Seleny Gomez jest kolejną piosenką o Justinie Bieberze?
  • Więc mówisz mi, że nowa piosenka Seleny Gomez jest o Justinie Bieber ZNOWU?”

W wywiadzie dla Zane’a Lowe’a z Apple Music, Gomez zdradziła, że ​​chce pracować nad hiszpańskim projektem, ponieważ jest dumna ze swojego dziedzictwa.

Wydaje mi się, że to idealny moment. Przy całym podziale na świecie jest coś takiego w muzyce latynoskiej, co na całym świecie sprawia, że ​​ludzie coś czują – tłumaczy Selena.

Selena Gomez i Justin Bieber. Fot. FAMEFLYNET PICTURES / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber świętuje rocznicę ślubu, fot. Instagram

Justin i Hailey świętują rok po ślubie kościelnym, fot. Instagram