Sophie Turner (24 l.) po raz pierwszy została mamą. Aktorka i Joe Jonas (30 l.) mają powody do radości. Na świat przyszła ich długo wyczekiwana córka. Para nie posiada się z radości a dziecko już stało się ich oczkiem w głowie. Jak dali na imię swojej córeczce? Zdecydowali się na klasyczne, ale bardzo ładne imię. Sprawdźcie sami.

Sophie Turner i Joe Jonas na romantycznym spacerze. Aktorka ma już bardzo duży brzuszek

Sophie Turner urodziła

Jak podał do wiadomości portal TMZ, Sophie Turner urodziła swoje pierwsze dziecko. Podobno gwiazda urodziła córkę w zeszłym tygodniu, ale media dowiedziały się o tym dopiero teraz. Ani Jonas, ani Turner jak do tej pory nie potwierdzili tej wiadomości. Aktorka z pewnością jest zmęczona ale i szczęśliwa. Długo nie informowali o samej ciąży, ten niezwykły czas narodzin chcą spędzić w swoim gronie.

Sophie Turner zdobyła się na szczere wyznanie: Joe Jonas uratował mi życie

Mówi się, że Joe i Sophie postanowili dać córce na imię Willa. 

Sophie urodziła w środę, 22 lipca, w jednym ze szpitali w Los Angeles. Turner i Jonas zostali rodzicami ślicznej dziewczynki, której dali na imię Willa. Zarówno mama, jak i córeczka czują się dobrze. – zdradził informator TMZ.

Sophie Turner w dżinsowym kombinezonie.

Sophie Turner w dżinsowym kombinezonie. Fot.Forum.

Para spotyka się od czterech lat, a  pobrała się w 2019 roku. O ciąży powiedzieli w lutym tego roku. Mimo, że już wcześniej plotkowano – że aktora spodziewa się dziecka to oboje milczeli i poinformowali fanów na własnych zasadach.

Gdy wyszło na jaw, że Sophie jest w ciąży – aktorka zdystansowała się od mediów i starała się nie pokazywać publicznie. Gdy byli widziani przez fotoreporterów, Turner zawsze miała na sobie obszerne i ukrywające sylwetkę ubrania.

Teraz aktorka będzie chciała wychować dziecko z dala od mediów. Myślicie, że na jej profilu na Instagramie nie pojawi się żadne zdjęcie z córeczką?

Serdecznie gratulujemy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joe Jonas zdradził, jaki warunek postawiła mu Sophie Turner przed pierwszą randką

Sophie Turner z mężem spaceruje z ciążowym brzuszkiem. W Polsce stylistycznie wpasowałaby się idealnie

Sophie Turner w dżinsowym kombinezonie pokazuje spory brzuszek ciążowy (FOTO)

Sophie Turner lada dzień urodzi.

Sophie Turner lada dzień może urodzić. Fot.Forum/Backgrid USA.

Sophie Turner i Joe Jonas na spacerze.

Sophie Turner i Joe Jonas na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.

Sophie Turner przytula się do Joe Jonasa.

Sophie Turner przytula się do Joe Jonasa. Fot.Forum.