Ciara (34 l.) w piątek po raz trzeci została mamą. Piosenkarka urodziła syna, któremu dała na imię Win Harrison Wilson. To drugie dziecko pary, która wcześniej doczekała się córeczki. Ciara z poprzedniego związku z raperem Future ma 6-letniego syna, Future Zahira Wilburna. Artystka pokazała na Instagramie, jak przywitano nowego członka rodziny. Trzeba przyznać, że wszystko zostało uroczo ozdobione. Wokalista sugerowała się stylem Kardashianek?

Ciara URODZIŁA. Piosenkarka powitała na świecie swoje trzecie dziecko

Ciara pokazała, jak powitano ją z synem w domu

Ciara i jej mąż Russell Wilson mogą zacząć świętowanie, ich rodzina dopiero co się powiększyła. Artystka pokazała urocze zdjęcie, na którym pozują w piątkę a w tle widać – jak pięknie udekorowano dom na powrót artystki ze szpitala. Wokalistka w piątek po raz trzeci została mamą. Razem z Russellem wychowują dwóch synów i córkę.

WOW. Ciara wygląda super! Piosenkarka drastycznie zmieniła fryzurę (FOTO)

Ciara opublikowała na Instagramie rodzinną fotkę. Bliscy artystki przygotowali się na jej przyjazd do domu z najmłodszym członkiem rodziny. Zadbali o otoczenie i w salonie pojawiło się mnóstwo niebieskich balonów a także wielki napis „Win witaj w domu”, razem z ogromnym, białym misiem wykonanym z kwiatów. Całość prezentowała się bardzo okazale.

Witaj w domu Win – napisała wokalistka.

View this post on Instagram

Welcome Home Win 💙

A post shared by Ciara (@ciara) on

Na rodzinnej fotce widać zadowoloną Ciarę, która trzyma noworodka na rękach. Wokalistka od stóp do głów ubrana jest na czarno. Artystka trzyma za rękę młodszą córkę, Siennę Princess Wilson – która ma trzy lata i widać, że temperament odziedziczyła po mamie. Obok stoi jej najstarszy syn Future Zahir Wilburn, którego piosenkarka doczekała się z raperem Future. Na rodzinnej fotografii nie mogło zabraknąć męża wokalistki, który jest rozgrywającym w futbolu amerykańskim.

Ciara w erotycznej sesji zdjęciowej bez makijażu!

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od znanych przyjaciół, Jennifer Hudson, Nicki Minaj i Vanessa Bryant postanowiły pogratulować wokalistce powiększenia rodziny. Fani artystki również zachwycali się uroczym zdjęciem.

Ciara wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że uwielbia być mamą i po najnowszym zdjęciu widać – że bardzo jej to służy. Artystka wygląda kwitnąco.

Urocza z nich rodzina?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ciara z mężem uczciła pamięć Kobe Bryanta. Spójrzcie tylko na jej brzuch ciążowy! (INSTAGRAM)

WOW! Ciara TYM zdjęciem ogłosiła światu, że jest w ciąży (INSTAGRAM)

Nie uwierzysz za kogo przebrała się Ciara razem z partnerem! Gwiazda inspiruje się najlepszymi!

Ciara pokazała, jak przywitano ją w domu z najmłodszym synem.

Ciara pokazała, jak przywitano ją w domu z najmłodszym synem. Fot.Instagram/ciara.

Ciara pokazała nowe zdjęcie noworodka Wina.

Ciara pokazała nowe zdjęcie noworodka Wina. Fot.Instagram/ciara.

Ciara w ciąży, w piątek została mamą po raz trzeci.

Ciara w ciąży, w piątek została mamą po raz trzeci. Fot.Instagram/ciara.