Katarzyna Cichopek (37 l.) raczej nie pokazuje swoich pociech na Instagramie – dba o ich prywatność i nie publikuje twarzy dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek – a wszystko z okazji urodzin syna, który skończył 11 lat. Adam bardzo podrósł i zdecydowanie już nie jest małym dzieckiem. Zobaczcie, jak świętowali tę okazję.

Kasia Cichopek w kombinezonie w groszki – wiemy, gdzie go można kupić i ile kosztuje (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek pokazała nastoletniego syna

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku  na planie programu „Taniec z gwiazdami”. Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. Okazało się, że w szybkim tempie zostali parą i tak od 15 lat są w szczęśliwym związku. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci – nastoletniego syna Adama, który dzisiaj skończył 11 lat i 7-letniej córki Heleny.

Kasia jak przystało na mamę nie mogła ukryć wzruszenia, że jej syn tak szybko dorasta. Na Instagramie pokazała rodzinne zdjęcie z solenizantem i dodała urocze życzenia urodzinowe

Synku mój najdroższy! Nie mogę uwierzyć że kończysz już 11 lat Jesteś mądrym, kochanym, wrażliwym młodym człowiekiem. Już nastolatkiem. Mam wielkie szczęście, że jestem Twoją mamą. Kocham Cię. Niech spełnia się wszystkie Twoje marzenia – napisała Kasia. 

Syn Kasi i Marcina wygląda jak mini wersja znanego taty. Adam zdecydowanie odziedziczył urodę po tacie i z pewnością w przyszłości wyrośnie na przystojnego mężczyznę. Nawet z okularami zasłaniającymi twarz można zauważyć, że podobieństwo jest uderzające. Nastolatek tego dnia miał na sobie niebieską koszulkę w paski i beżowe szorty. Adam może pochwalić się bujną czupryną – ma delikatnie kręcone włosy.

Całą rodziną zapozowali na tle wiejskiego domu. Katarzyna musi dokładnie znać swojego syna, gdyż sprezentowała mu tort urodzinowy w motywie gry Fortnite.

Jaki cudny młody mężczyzna!

Klon tatusia.

Sto lat dla syna.

Czas leci szybciutko – pisali fani.

A Wy, jak uważacie – do kogo jest bardziej podobny Adam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcin Hakiel po raz pierwszy tak szczerze o pierwszym spotkaniu z Kasią

Marcin Hakiel zakłócił relację live żony! Pojawił się w samych bokserkach. „Goły jest!”

Kasia Cichopek pokazała DZIECI na Instagramie!