Kim Kardashian (40 l.) i Kanye West (43 l.) rozwodzą się. Celebrytka po trudnym okresie w małżeństwie, stwierdziła, że już nie ma co ratować. Czyżby zmieniła zdanie?

Kim Kardashian wróci do Kanye Westa?

Wydawałoby się, że złożenie papierów rozwodowych to ostateczny krok. Kardashianka coraz gorzej radziła sobie z chorobą dwubiegunową męża, który dodatkowo nie chciał przyjąć pomocy i szokował swoimi wpisami na Twitterze na jej temat:

Kanye West napisał na Twitterze: Próbuje się ROZWIEŚĆ. Kim Kardashian chciała mu pomóc

Chociaż wcześniej pojawiały się doniesienia, że Kim ruszyła do przodu i cieszy się życiem singielki, okazuje się, że nie wyklucza powrotu do Kanye.

Drzwi Kim do pojednania z Kanye były otwarte nawet po złożeniu wniosku o rozwód, ale na razie ledwo się komunikują. Kim zawsze mówi„ nigdy nie mów nigdy”, ale żyje dalej. Gdyby się zmienił i chciał włożyć w to pracę, prawdopodobnie byłaby otwarta na rozmowy, ale teraz tak się nie dzieje – donosi informator „HollywoodLife”.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Gwiazda uważa, że Kanye miał wiele szans, aby to naprawić. Zawsze będą się kochać, ale w tamtym momencie nie widziała innego wyjścia niż rozstanie.

Fani celebrytki jednak twierdzą, że nie powinna do niego wracać i zasługuje na kogoś lepszego. „Nie rób tego”, „Czeka Cię coś lepszego” – komentują.

Myślicie, że wrócą do siebie? Obecnie oboje mają spotykać się z kimś innym.

ZOBACZ TEŻ:

SZOK! Kanye West randkuje z byłą Ronaldo i Bradley’a Coopera

Kim Kardashian randkuje z 52-letnim dziennikarzem politycznym?

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Backgrid USA.