Daniel Martyniuk przyzwyczaił nas do tego, że regularnie wypowiadał się na temat swojej byłej żony w niepochlebny sposób, podobnie jak jego mama, Danuta Martyniuk. W nowym wywiadzie przyznał się do błędu. Zabrał również głos w sprawie córki.

Przełom! Danuta Martyniuk PRZEPRASZA byłą synową

Daniel Martyniuk o córce i byłej żonie

Daniel Martyniuk przyznał, że nie powinien był wywlekać prywatnych spraw na światło dzienne.

Przyznaję, że nie powinienem publicznie zdradzać naszych sekretów rodzinnych. Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Zależy mu, aby córka się za niego nie wstydziła. Bardzo chce naprawić relację z Laurą.

Postaram się tak żyć, żeby nigdy się za mnie nie wstydziła. Bardzo tęsknie za Laurą. Wiele złego się wydarzyło, ale chcę naprawić nasze relacje. Obiecuję już więcej nie wypowiadać się na temat Eweliny i byłych teściów w internecie.

Danuta Martyniuk w kolejnym wywiadzie żali się na syna: Nie życzę nikomu takiego koszmaru

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu

Ślub syna Zenka Martyniuka, Daniela. Fot. Forum/Michal Kosc

To jest „piękna Hiszpaneczka” Daniela Martyniuka. Będziecie zaskoczeni

Daniel Martyniuk o miłości

Daniel powiedział, że mimo rozwodu wciąż wierzy w miłość.

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie.

Daniel Martyniuk w "Pytaniu na Śniadanie"

Warszawa, 29.10.2018. Nagranie programu ‚Pytanie na Sniadanie’ w TVP2; , Daniel Martyniuk.fot. forumgwiazd.com.pl / Forum