Gigi Hadid (25 l.) długo nie komentowała plotek o ciąży, aż w końcu potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że modelka już została mamą. Szczęśliwą nowiną podzielił się jej tata, który został świeżo upieczonym dziadkiem.

Gigi Hadid zaraz RODZI. Zdradziła, czego nie może przestać jeść

Gigi Hadid urodziła

Gigi Hadid prawie przez całą ciążę ukrywała swój wygląd. Dopiero pod koniec postanowiła opublikować kilka zdjęć ciążowych i otworzyła się na tyle, że opowiedziała fanom o swoich zachciankach. Modelka i jej partner, Zayn Malik chcieli poinformował fanów o ciąży na swoich zasadach, ale informacja przedostała się do mediów znacznie wcześniej.

Teraz para postarała się, by nie było wiadomo, kiedy Gigi rodzi, czy jaka jest płeć dziecka. Jednak jej ojciec dał pewną wskazówkę i można domyślać się, że Gigi po raz pierwszy została mamą.

Gigi Hadid nie może TEGO robić w ciąży! Modelka zdradziła, za czym najbardziej tęskni

Ojciec Gigi i Belli Hadid jest z nich dumny i wspiera je w karierach. Mohamed jest deweloperem luksusowych posiadłości, opublikował na Instagramie swoje zdjęcie i w opisie zamieścił wzruszający list do wnuczka. Jego post już zniknął z profilu, jednak fani mają pewność, że Gigi urodziła.  

Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe. Życzę Ci szczęśliwego czasu. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie – napisał ojciec modelek.

View this post on Instagram

growin an angel 🙂

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

W komentarzach nie brakowało gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców. Na profilach Gigi Hadid i Zayna Malika cisza. Jej siostra Bella również nic nie opublikowała.

Ojciec Gigi nie pokazał zdjęć, ani nie zdradził płci noworodka, ale potwierdził podejrzenia fanów – że Gigi już urodziła i te kilka dni po porodzie chce spędzić z rodziną i najbliższymi.

Czekamy na rodzinne zdjęcia modelki.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid pochwaliła się KOLEJNYMI zdjęciami z ciążowej sesji

Gigi Hadid lada moment URODZI. Jak spędzają z Zaynem ostatnie dni we dwoje?

Gigi Hadid w ciąży. Pokazała OGROMNY brzuch

 

Gigi Hadid w za dużym swetrze.

Gigi Hadid, fot.Forum.

Gigi Hadid po pokazie mody.

Gigi Hadid, fot.Forum/BACKGRID UK.

Gigi Hadid idzie z Zaynem Malikiem. Niedługo zostaną rodzicami.

Zayn Malik, Gigi Hadid, fot. FORUM.