Za nami kolejny odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Jak w każdej edycji, tak i w tej, został wyemitowany odcinek, w którym gwiazdy zaprosiły kamery w swoje rodzinne strony i pokazały bliskich. Dla wielu osób, było to trudne i niezwykle emocjonalne doświadczenie.

Edyta Zając opowiedziała o trudnym czasie i ROZWODZIE

Ania Karwan o swoim dzieciństwie

Wyjazd w rodzinne strony bardzo przeżyła Anna Karwan. Piosenkarka wraz z Jankiem Klimentem pojechali do Łaszczowa, gdzie piosenkarka mieszkała do 10 roku życia. Później wraz z mamą i siostrą wyprowadziły się, a to z powodu ojca.

Decyzja o powrocie tutaj była jedną z trudniejszych decyzji w moim życiu. Urodziłam się w takich czasach, gdzie alkohol w domu to racze była codzienność i wszelkie przekraczanie granic to też była codzienność. Mój tata odszedł 12 lat temu i rzeczywiście byłam tu po raz ostatni. Ja dzisiaj dojrzałam do tego, żeby mojego kochanego tatę odwiedzić. Zrobię to sama- wyznała Ania Karwan.

Anna Karwan o „Tańcu z Gwiazdami”. Ciężko jej było dogadać się z Janem Klimentem (WIDEO)

Mama wokalistki nie kryła, że to była dla niej trudna decyzja, ale wiedziała, że jedyna słuszna. Dodała, że mocno wspierała ją jedna z nauczycielek jej córki. Ania do dziś ma z nią kontakt i przyznaje, że sporo jej zawdzięcza.

Tata Ani był chory, mogę powiedzieć, że nieuleczalnie, bo ktoś, kto nie chce się leczyć to jest nieuleczalnie chory. Tata Ani został w Łaszczowie, a ja wyjechałam z córkami do Warszawy – powiedziała mama piosenkarki.

„Taniec z Gwiazdami” – kto odpadł?

Choć poziom odcinka był dość wysoki, to niestety jedna z par musiała pożegnać się z tanecznym show. Zanim prowadzący przedstawili wyniki jeden z uczestników, Sylwester Wilk sam zrezygnował z dalszego udziału w show. To wszystko ze względu na jego problemy zdrowotne, przez które ostatnio trafił do szpitala.

ZOBACZ TEŻ:

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” trafił do SZPITALA

Stylowa Julia Wieniawa z BARDZO drogą torebką YSL

 

Anna Karwan, Jan Kliment na parkiecie

Anna Karwan, Jan Kliment/fot. AKPA

Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino/fot. AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz na kanapie

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA

Jury "Tańca z Gwiazdami"

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski/fot. AKPA