Udział Polski w konkursie Eurowizji od lat opiera się na podobnym schemacie: najpierw są wielkie nadzieje i wychwalanie pod niebiosa zalet reprezentantów naszego kraju, następnie porażka i krytyka systemu naliczania głosów. Brak większych sukcesów od czasów występu Edyty Górniak w 1992 roku, kiedy to nie będąc Ewą, wyśpiewała sobie drugie miejsce, nie zniechęca organizatorów do uczestnictwa w konkursie.

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski FLIRTOWALI na wizji? Była miss zabrała głos

Polska na Eurowizji 2021

Wszystko wskazuje na to, że potwierdziły się doniesienia serwisu Plotek, który kilka dni temu informował, że Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski.

 

Brzozowski może pochwalić się nie tylko wokalem, który umila czas widzom Telewizji Polskiej w teleturniejach i programach rozrywkowych emitowanych na antenie TVP. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Brzozowski cieszy się sporą sympatią kontrowersyjnego prezesa, Jacka Kurskiego. Rafał próbował swoich sił w preselekcjach do Eurowizji w 2017 roku.

Rafał Brzozowski odpowiada na HEJT po preselekcjach do Eurowizji 2017!

Udział Brzozowskiego w Eurowizji został ogłoszony w piątkowym wydaniu „Pytania na śniadanie”.

Mam nadzieję, że państwu spodoba się ten utwór, że spodoba się całej Europie (…). To światowa premiera tego utworu „The Ride” – oświadczył Brzozowski.

Słuszny wybór?

scena z: Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowki, Izabella Krzan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Rafał Brzozowski na ściance

Rafał Brzozowski/fot. AKPA

Rafał Brzozowski w Opolu.

Rafał Brzozowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.