Na dzień przed finałem 9. edycji programu „Top Model” zawrzało. Do sieci wypłynęły informacje i dokumenty, według których jeden z finalistów programu, Dominic D’Angelica, w przeszłości miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. W związku z tym stacja TVN podjęła radykalne kroki i zadecydowała o wyrzuceniu uczestnika z programu.

Patrycja Sobolewska KOMENTUJE oświadczenie Dominica. Zwięzły wpis modelki

Głosowanie na Dominica – co z pieniędzmi?

Kiedy wybuchła cała afera z uczestnikiem, w głowach widzów zrodziła się masa pytań, co dalej z finałowym odcinkiem. Czy na miejsce Dominica produkcja przywróci innego uczestnika, a także, co z pieniędzmi z SMS-ów, które fani przed finałowym odcinkiem wysyłali właśnie na Dominica.

Jak już wiadomo, do finału nikt nie został przywrócony, a o zwycięstwo walczył Mikołaj Śmieszek (który wygrał 9. edycję), Patrycja Sobolewska i Weronika Kaniewska. Zostały też rozwiane wątpliwości, co do pieniędzy z głosowania. Na oficjalnym instagramowym profilu „Top Model” wśród komentarzy pod jednym ze zdjęć, pojawiło się oświadczenie.

Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica D’Angelica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii. Dzięki akcji wybrane restauracje z całej Polski otrzymają zamówienia na ciepłe posiłki, które w okresie przedświątecznym i świątecznym dostarczą najuboższym – czytamy.

Co z pieniędzmi z SMS-ów na Dominica?

Co z pieniędzmi z SMS-ów na Dominica?/fot. Instagram/topmodelpolskatvn

ZOBACZ TEŻ:

Była dziewczyna Antka Królikowskiego ZARĘCZYŁA się z uczestnikiem „Top Model”

Zwyciężczyni Top Model URODZIŁA! Ciążę utrzymywała w tajemnicy