Robert Lewandowski skończył 32 lata. Z tej okazji jego żona, za pośrednictwem mediów społecznościowych, złożyła mu życzenia urodzinowe. Pokazała też ich wspólny taniec.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, które może wywołać BURZĘ

Urodziny Roberta Lewandowskiego

Piłkarz z powodu zawodowych zobowiązań i trwającej Ligi Mistrzów nie może świętować tegorocznych urodzin w rodzinnym gronie. Ale od czego jest internet. To właśnie dzięki mediom społecznościowym Anna Lewandowska złożyła życzenia mężowi i podkreśliła, że wraz z córkami za nim tęsknią.

Trenerka napisała też, że życzy Robertowi, by w najbliższą niedzielę, podczas meczu Paris Saint-Germain – Bayern Monachium, spełnił swoje zawodowe marzenie. Lewandowski zdobył bramki w każdym ze spotkań tej edycji LM, więc zostanie okrzyknięty królem strzelców. Być może, jeśli zdobędzie jeszcze dwie bramki, wyrówna należący do Cristiano Ronaldo, rekord siedemnastu goli w jednej edycji tych rozgrywek.

Anna Lewandowska zakochała się w tej BIŻUTERII

Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją największą miłością. A teraz kochanie spełnij swoje największe MARZENIE SPORTOWE… Już w tę niedzielę. Kochamy Cię @_rl9 ❤️ TĘSKNIMY – napisała Anna.

Żeby zobaczyć wideo ze wspólnego tańca, wystarczy przesunąć zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska w TOP MODEL. Pokazała ODWAŻNĄ KREACJĘ

Anna Lewandowska ma smykałkę do urządzania wnętrz. Fotel, w którym siedzi Klara robi FURORĘ

View this post on Instagram

Tomorrow training at 18.30 LIVE👊 with my husband @_rl9 let me know in the comment if you will join us! #Fighterchallenge ghterchallenge day 1️⃣1️⃣ tomorrow! __________________________ WRZUCAM OBIECANY JADŁOSPIS NA JUTRO. 😊 To, czemu poświęcasz najwięcej uwagi zaprocentuje w przyszłości. Dlatego znajdź w ciągu dnia krótką chwilę dla siebie i rób to, co sprawia Ci przyjemność🙏 Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem🥰 ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą 🤫dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią). Tym samym, już jutro zapraszam Was na LIVE TRENING, na którym będę trenować z moim mężem @_rl9 o godzinie 18:30. Daj mi znać w KOMENTARZU, czy będziesz z nami jutro. PS. Żona w roli trenera – to będzie ciekawe doświadczenie dla nas obojga😇🙈❤️ ____ #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on