Wersow i Friz to jedna z najpopularniejszych par influencerów w świecie polskiego YouTube’a. Fani mieli okazję śledzić początki ich związku, zaręczyny w 2021 roku, a niedawno również narodziny ich pierwszego dziecka – córeczki Mai. Do pełni szczęścia w życiu Weroniki i Karola brakuje już tylko ślubu.

Wersow po raz pierwszy o POŁOGU: „Karmiłam Majusię i płakałam”

Wersow marzy o ślubie. Zdradziła, czy marzy o dużej imprezie

Okazuje się, że para coraz poważniej myśli o ceremonii, a Wersow w wywiadzie dla Party przyznała, że ślub to jedno z jej wielkich marzeń:

Zawsze marzyłam i jeszcze marzę o tym, żeby przeżyć swój ślub, bo naoglądałam się, nawet jak moi rodzice mają ten dworek, to non stop co weekend były przynajmniej dwa wesela, więc sama gdzieś tam też chciałabym przeżyć to doświadczenie.

Jednocześnie celebrytka zdradziła, że nie marzy o wielkiej, medialnej imprezie. Zamiast tego, wolałaby kameralną uroczystość dla najbliższych:

Kameralny, fajny ślub, który będzie taki nasz. Ale czy z pompą? Na pewno będzie pompa, bo jak będą moi znajomi to będzie fajnie, ale czy będzie to taki ślub na wielką skalę? Wydaje mi się, że nie.

Miejmy nadzieję, że niezależnie od wielkości planowanej imprezy, Wersow i Friz zdecydują się wszystko zrelacjonować!

To tu rodziła Wersow! Ile zapłaciła za 3 noce w apartamencie?

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: wersow