Monika Goździalska zasłynęła za sprawą udziału w programie „The Real Housewives. Żony Warszawy”. Teraz została jedną ze współprowadzących „Kanał Zero” Krzysztofa Stanowskiego. Jakiś czas temu celebrytka relacjonowała nieprzyjemną sytuację, która spotkała ją na lotnisku w samolocie linii Wizz Air, na trasie z Malagi do Warszawy. Jak informowała na swoim Instagramie, wdała się w awanturę z jednym pasażerów, który poprosił ją o wyłączenie telefonu przy starcie maszyny. Gdy go nie posłuchała, mężczyzna stał się agresywny i miał ją uderzyć:

W trakcie startu, kiedy sobie to robiłam, z tylnego siedzenia odezwał się do mnie facet: „Proszę wyłączyć ten telefon, bo startujemy. Nie widzisz?”. Byłam w totalnym w szoku, bo nie wiem, po co mam wyłączać telefon, skoro i tak mam w trybie flight mode. No więc powiedziałam, żeby zajął się swoim telefonem, bo ja mam włączony tryb samolotowy. Do tego zaczął mnie wyzywać. Więc podniosłam telefon, żeby nagrać to, jak się ten człowiek zachowuje — w dzisiejszych czasach myślę, że nie tylko ja tak reaguję, by mieć ewentualny dowód na zaistniałą sytuacją. W momencie, kiedy podniosłam telefon, zostałam uderzona.

Celebrytka natychmiast po całym zajściu udała się do stewardessy, by zgłosić sytuację. Mężczyzna został wezwany do „szefowej pokładu”, a po chwili Goździalska otrzymała informację, że „pan chce przeprosić”. Monika nie chciała jednak przeprosin, a zamiast tego poprosiła o wezwanie policji. Gdy obsługa samolotu nie zareagowała, postanowiła skontaktować się ze swoim partnerem, który od razu zadzwonił do prawnika. Po przylocie do Warszawy na agresywnego pasażera samolotu czekała policja. Mężczyzna został wylegitymowany, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że „był zdenerwowany”. Na koniec relacji Goździalska zapowiedziała, że złoży skargę do przewoźnika i pozew cywilny:

Czuję się zażenowana tym, że poczucie bezpieczeństwa ludzkiego jest tak bardzo bagatelizowane. To nie o to chodzi, że ktoś mi przypie***ł tak, że odpadła mi głowa. Nie. Mam coś uszkodzone wewnątrz. Po prostu niefortunnie to uderzenie poleciało, kiedy ten pan chciał wyrwać mi telefon, żebym nie dokumentowała tego, co się dzieje. To wstyd, że tak przechodzimy obok tego, jak się komuś dzieje krzywda. Nikt nie ma prawa cię uderzyć. Pamiętaj o tym, kobieto.

Monika Goździalska pobita w samolocie przez współpasażera! „Mam coś uszkodzone wewnątrz” (FOTO)

Wizz Air zabiera głos po incydencie z Moniką Goździalską i agresywnym pasażerem

Po zdarzeniu portal NaTeamt zwrócił się do przewoźnika z prośbą o komentarz. Anna Robaczyńska, Senior Account Director w firmie WizzAir, potwierdziła, że w trakcie lotu doszło do incydentu z udziałem dwójki pasażerów:

Przeprowadziliśmy wewnętrzne czynności sprawdzające, aby lepiej zrozumieć sytuację, która rzekomo miała miejsce. Możemy potwierdzić, że doszło do incydentu podczas lotu W61336, 1 lutego z Malagi do Warszawy, z udziałem dwójki pasażerów. Nasza załoga została poinformowana przez jedną pasażerek, że doszło do sytuacji konfliktowej pomiędzy nią a jednym z pasażerów.

Jednocześnie podkreśliła, że celebrytce zaproponowano zmianę miejsca, jednak odmówiła. Nie potwierdzono również, by Goździalska faktycznie została uderzona przez mężczyznę, ponieważ na jej twarzy „nie było widać żadnych obrażeń”:

Nasza załoga została poinformowana przez jedną pasażerek, że doszło do sytuacji konfliktowej pomiędzy nią a jednym z pasażerów. Załoga zaproponowała pasażerce zmianę miejsca, aby uniknąć ewentualnego dalszego kontaktu z wymienionym pasażerem, czego pani nie zaakceptowała. Podczas rozmowy między załogą a pasażerką nie było widać żadnych obrażeń na jej twarzy. Członkowie naszego personelu pokładowego poradzili sobie z sytuacją, zgodnie z zasadami, według których są szkoleni, przestrzegając wszystkich protokołów bezpieczeństwa. – przekazano.

Poprosiliśmy Monikę o komentarz w tej sprawie, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

pasekkozak

iG: monika.gozdzialska

iG: monika.gozdzialska

Monika Goździalska

Monika Goździalska

Monika Goździalska miażdży Natalię Janoszek i staje w obronie Stanowskiego