Doda zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków na koncie. Przez wiele lat była skłócona z innymi gwiazdami show-biznesu i miała bana w prawie wszystkich dużych stacjach telewizyjnych. Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty, a show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach, jakiś czas temu stworzyła dwa reality-show: „Doda. 12 kroków do miłości” oraz  „Doda. Dream show”, a także pojechała na pierwszą od dwóch lat trasę koncertową promującą jej nowy album „Aquaria” i rozpoczęła prowadzenie radiowej audycji, w której udziela teleporad.

Doda w nowej fryzurze na Fryderykach. Towarzyszył jej Dariusz Pachut i pies! (FOTO)

Doda marzy o byciu jurorem w „The Voice of Poland”. Władze TVP nie chcą jej w stacji

Okazuje się jednak, że jest stacja, w której Doda wciąż nie do końca jest mile widziana. Piosenkarka zdradziła, że jej marzeniem jest zasiąść w fotelu jurora w „The Voice of Poland”, jednak jak ujawniła w rozmowie z Plotkiem władze TVP nie chcą jej w stacji:

Moim marzeniem jest ‘The Voice’ i nie chciałabym go stracić z oczu mimo że z tego co widzę, nie jest to realne w tym roku jak wynika z różnych plotek. Szkoda, bardzo jest mi przykro, bo w głębi duszy bardzo na to liczyłam. Ale trudno, poczekam jeszcze. Po zmianie rządu mają inne wytyczne w telewizji i inne nazwiska, które chcą promować

Mimo to artystka wciąż ma nadzieję, że uda jej się spełnić marzenie, w związku z czym odrzuca inne propozycje:

W kontraktach jest zakaz konkurencji przez jakieś dwa lata, zresztą ja jakbym była producentką, nie wzięłabym na fotel ‘The Voice’ kogoś, kto wcześniej był w ‘Must Be The Music’ i na odwrót również, więc mimo że znów tracę fajną przygodę, to cały czas liczę, że za rok-dwa, może trzy, uda mi się dostać do „The Voice”.

Chcielibyście zobaczyć Dodę jako jurorkę w „The Voice”?

Doda chce odzyskać darowiznę na WOŚP sprzed lat! Teraz żałuje swojej decyzji

pasekkozak

Doda

Doda

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA