Zanim Henryk Majdan Waleczny (jak go nazywa mama, Małgorzata Rozenek-Majdan) pojawił się na świecie, zapobiegliwi rodzice zadbali o niezbędne gadżety dla potomka.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokoik dla dziecka: O matko… ale SMUTNO

Mama i tata urządzili piękną, białą sypialnię dla swego juniora. Radosław sam złożył kołyskę, w domu na przyjazd synka z kliniki czekał też wypasiony, piękny wózek na spacery.

Kilka tygodni temu wózek pojawił się na Instagramie starszego brata Henryka. Plotkarskie media szybko sprawdziły, że bryczka Majdana – juniora kosztuje (w zależności od sklepu) od ok. 4 do 4,5 tys. złotych.

Wózek marki Emmaljunga jest bardzo chwalony przez producenta nie tylko ze względów estetycznych, ale i praktycznych. Jeśli wierzyć opisom produktu, wózek sprawdza się w nawet najtrudniejszych sytuacjach – przy wietrze i na mrozie, na słabych, nierównych drogach. Wózek ma się łatwo czyścić i dobrze prowadzić, a dziecko ma w nim odczuwać prawdziwy komfort.

Czytaj też: Anna Lewandowska pokazała wózek Laury. Czy to ten sam, który miała Klara?

Póki co Małgosia nie jeździ wózkiem za 4 tysiące po kałużach ani wertepach. Wózek ładnie pasuje do jakże cudownych okoliczności przyrody – zobaczcie sami.

 

Takim wózkiem jeździ Henryk Majdan, syn Małgorzaty i Radosława