W związku z pandemią koronawirusa wiele programów zostało zawieszonych. Niektóre stacje zdecydowały nawet, że nie będą emitować programów, do których odcinki zostały nagrane już kilka miesięcy temu. W związku z tym pod znakiem zapytania stanęły programy, które zwykle pojawiają się jesienią.

Uczestniczka ostatniej edycji „Top Model” zagrała w serialu „Na Wspólnej”!

„Top Model” – casting online

Co prawda do tego czasu wiele może się zmienić, jednak zdjęcia czy castingi zwykle odbywają się wiosną, by do jesieni zmontować cały materiał. Tak jest np. w przypadku „Top Model”. Czy w obecnej sytuacji doczekamy się 9. edycji show? Okazuje się, że najprawdopodobniej tak! Casting już ruszył i w tym roku jest wyjątkowy. Wszyscy, którzy chcą się zgłosić muszą to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Top Model”.

Pod hasłem #CastingWDomu rozpoczynamy pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, będą mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie – czytamy na stronie.

Dawid Woskanian, zwycięzca Top Model, pokazał swoją DZIEWCZYNĘ

W ubiegłej edycji także była możliwość zgłaszania się online. Chętni, którzy nie mogli pojawić się na stacjonarnym castingu, mogli przesyłać swoje zgłoszenia, a następnie ktoś z jury jechał do wybranej osoby, by na żywo porozmawiać z nią o udziale w show. Tym razem wszyscy zgłaszają się online. Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie z jurorami „Top Model”.

„Srebrny bilet” w „Top Model”

To nie koniec nowości. W ubiegłej edycji pojawił się „złoty bilet”. Osoba, która dostała go od jury (była to Klaudia El Dursi) nie musiała jechać na bootcamp i walczyć z innymi uczestnikami, bo od razu miała zagwarantowane miejsce w Domu Modelek. W tym roku także będzie taka możliwość. W „Top Model” będzie też szansa na „srebrny bilet”. Co to oznacza?

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma „srebrny bilet” czyli miejsce w etapie bootcampu – czytamy na oficjalnej stronie programu.

ZOBACZ TEŻ:

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Uczestnik „Top Model” ma komplikacje po OPERACJI

Uczestnik Top Model wystąpi w Hotel Paradise! W programie ZŁAMAŁ serce jednej z dziewczyn

Jurorzy "Top Model" na ściance

Jurorzy i prowadzący „Top Model”/fot. AKPA

Finał 8. edycji "Top Model"

Finał 8. edycji „Top Model”/fot. AKPA